środa, 29 marca 2023 10:30

Ekspedientki znalazły list pożegnalny. Należał do 19-letniej dziewczyny, która właśnie opuściła sklep...

Autor Norbert Kwiatkowski
Ekspedientki znalazły list pożegnalny. Należał do 19-letniej dziewczyny, która właśnie opuściła sklep...

Ta historia spokojnie mogłaby być scenariuszem do filmu, a co najważniejsze - zakończyła się dobrze. Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach odnaleźli nastolatkę, która zgubiła list pożegnalny. Błyskawiczna pomoc młodej kobiecie w depresji nie byłaby możliwa, gdyby nie reakcja ekspedientek jednej z perfumerii w Kętach.

28 marca, tuż przed godziną 11, dyżurny Komisariatu Policji w Kętach został powiadomiony, że w jednej z perfumerii ekspedientki znalazły list z treści którego wynikało, że jego autorka zamierza targnąć się na własne życie.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. W rozmowie z ekspedientkami mundurowi ustalili, że młoda klientka, która zgubiła list w sklepie kupiła żyletki. Na podstawie analizy treści listu policjantom udało się ustalić personalia jego autorki. Była to 19 - letnia mieszkanka Kęt.

Funkcjonariusze natychmiast skontaktowali się z jej rodziną. Na miejsce wezwano ratowników medycznych, pod których opieką nastolatka została przewieziona na leczenie do szpitala.

Foto: zdjęcie poglądowe/unsplash

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje

Rozrywka