piątek, 27 września 2019 14:22

Eurowizja Junior 2019 – trzymamy kciuki za Gabrysię!

Autor Anna Piątkowska-Borek
Eurowizja Junior 2019 – trzymamy kciuki za Gabrysię!

Młoda mieszkanka gminy Kalwaria Zebrzydowska (powiat wadowicki) – Gabriela Katzer – została finalistką Szansy Na Sukces – Junior Eurovision Poland 2019. W niedzielę 29 września będzie walczyć o wejście do wielkiego finału Eurowizji Junior 2019.

Kto będzie reprezentował Polskę na międzynarodowym konkursie młodych wokalistów Eurowizja Junior 2019? Już w najbliższą niedzielę poznamy polską reprezentantkę. W finale zmierzą się trzy dziewczyny: 11-letnia Nikola Fiedor, 11-letnia Viki Gabor i 12-letnia Gabriela Katzer.

Kto z Polski wystąpi na Eurowizji Junior 2019?

Mieszkańcy Kalwarii Zebrzydowskiej i całego powiaty wadowickiego trzymają kciuki za Gabrielę Katzer.

Gabriela Katzer, mieszkanka Stanisławia Dolnego w gminie Kalwaria Zebrzydowska, wystąpiła w niedzielę 22 września w programie „Szansa na sukces dla dzieci”, którego gościem specjalnym był Zespół Papa D. Gabrysia wygrała i została trzecią finalistką Szansy Na Sukces – Junior Eurovision Poland 2019. 29 września zmierzy się z dwoma innymi młodymi wokalistkami.

Czy Gabriela Katzer ma szansę na udział w Eurowizji Junior 2019?

To zależy od nas i od tego, ile SMS-ów wyślemy, głosując na Gabrysię. Finał specjalnej edycji Szansy Na Sukces Eurowizja Junior odbędzie się w niedzielę 29 września o godzinie 15:15. Emisja programu na kanale TVP2.

Gabriela Katzer u burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej

Gabriela Katzer odwiedziła Urząd Miejski w Kalwarii Zebrzydowskiej. Podczas spotkania z burmistrzem młoda wokalistka otrzymała gratulacje, symboliczny czek i drobne upominki.

W czasie spotkania Gabriela opowiedziała o wrażeniach z występu w telewizji, a także o nauce śpiewu w Szkołę Muzycznej Yamaha Wadowice. Jej tata poinformował, że przekazane przez gminę pieniądze zostaną przeznaczone właśnie na naukę śpiewu.

Jak podaje UM Kalwaria Zebrzydowska, burmistrz Augustyn Ormanty pogratulował ostatniego genialnego występu, młodą wokalistkę zapewnił, że w niedzielę będzie oglądał jej występ, trzymał kciuki i będzie wysyłał SMS-y, do czego zachęca też wszystkich mieszkańców Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

fot. UM Kalwaria Zebrzydowska

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje