piątek, 1 marca 2024 15:10

Finał poszukiwań 61-letniego mężczyzny. "Zaginął na terenie Brzeska"

Autor Katarzyna Jamróz
Finał poszukiwań 61-letniego mężczyzny. "Zaginął na terenie Brzeska"

W czwartek (29 lutego) policjanci z Brzeska prowadzili szeroko zakrojone działania poszukiwawcze mężczyzny, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. 61-latek został odnaleziony na terenie Tarnowa.

Poszukiwania zaginionego mężczyzny prowadzone przez mundurowych trwały nieprzerwanie od godzin przedpołudniowych, kiedy to rodzina zgłosiła jego zaginięcie. W działaniach brało udział łącznie 55 policjantów ze wszystkich jednostek podległych Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku. Funkcjonariusze byli wspomagani również przez kilkudziesięciu strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku oraz okolicznych jednostek OSP. – Natychmiast po zgłoszeniu służby w trybie alarmowym rozpoczęły poszukiwania. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynikało, że mężczyzna zaginął na terenie Brzeska, dlatego w początkowym etapie poszukiwań sprawdzany był teren przyległy do miejsca, w którym zaginiony był widziany po raz ostatni – przekazała policja w komunikacie.

Pomogły media

Przy pomocy lokalnych mediów rozpropagowano wizerunek zaginionego, co przyniosło pożądany skutek. Mężczyznę, około godziny 15:30, rozpoznała, na terenie Tarnowa, postronna osoba. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zaopiekowali się zaginionym mężczyzną, a następnie całego i zdrowego przekazali pod opiekę rodziny.

Fot. Policja

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje

Rozrywka