poniedziałek, 21 październik 2019 15:32

Kraków. Olga Tokarczuk pojawi się na Conrad Festival. Czy będzie również na Targach książki?

Napisał
Olga Tokarczuk Olga Tokarczuk E. Dufaj dla KBF

Olga Tokarczuk pojawi się w Krakowie na Festiwalu Conrada. Dziś to, co od kilku dni było jedynie przypuszczeniem zostało oficjalnie potwierdzone przez organizatorów.

Conrad Festiwal, który rozpoczął się w Krakowie 21 października potrwa do niedzieli 27 października. W sobotę 26 października Olga Tokarczuk pojawi się w Krakowie, by w ramach Conrad Festival spotkać się z czytelnikami.

– Potwierdzamy i serdecznie zapraszamy na spotkanie z Olgą Tokarczuk, które odbędzie się w ramach trwającego w Krakowie Festiwalu Conrada. Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 października, wszystkie informacje będą podane na stronie internetowej Festiwalu Conrada także w mediach społecznościowych Festiwalu Conrada, jak i Krakowa Miasta Literatury UNESCO, Krakowskiego Biura Festiwalowego i Wydawnictwa Literackiego, ponieważ zaproszenie zostało przygotowane wspólnie przez te instytucje – powiedział Michał Zalewski, rzecznik prasowy KBF-u, podczas rozmowy z naszą redakcją.

Polska noblista została już wcześniej uhonorowana przez władze miasta, które podjęły decyzję o utworzeniu na terenie nowohuckich Kujaw „Lasu Prawiek”, w którym zostanie zasadzonych prawie 25 000 drzew.

Czy pisarka pojawi się także na Targach Książki, obywających się w dniach 24-27 października? Tego na razie nie wiadomo. PR Manager Targów, pani Katarzyna Gościańska, prosiła o cierpliwość i uważne śledzenie strony internetowej i social mediów tego wydarzenia, gdzie ukazują się wszystkie aktualne informacje. Więcej na ten temat przeczytacie i zobaczycie TUTAJ.

Inf.: Conrad Festival

Fot.: E. Dufaj dla KBF

 

 

 

 

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.