środa, 22 maj 2019 15:31

Jordanów: Są za życiem!

Napisał

W niedzielę 2 czerwca Stowarzyszenie Małopolscy Patrioci we współpracy z Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny oraz ogólnopolskim Marszem zorganizują I Jordanowski Marsz dla Życia i Rodziny. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w tym mieście.

Organizatorzy zapraszają i zachęcają mieszkańców Ziemi Jordanowskiej, oraz okolicznych miejscowości, do uczestnictwa całymi rodzinami w tym niezwykłym wydarzeniu, tak aby wszyscy wspólnie w niesamowitej atmosferze podkreślili swoje przywiązanie do wartości życia i rodziny.

Rozpoczęcie tego niezwykłego wydarzenia zaplanowano w sanktuarium Matki Bożej Trudnego Zawierzenia w Jordanowie, gdzie o 11:30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji obrony życia poczętego. Po Eucharystii, ok. 12:30, nastąpi sformowanie kolumny. Uczestników Jordanowskiego Marszu dla Życia i Rodziny poprowadzi Orkiestra Dęta z Toporzyska, grając utwory defiladowe. Dziękując Bogu za otrzymany dar życia pochód przejdzie przez jordanowski Rynek. Organizatorzy zapewniają, że ten dzień będzie promieniował rodzinną, ciepłą atmosferą. Na najmłodszych będą czekać różne atrakcje.

 

Fot. i inf.: SMP

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.