piątek, 31 maj 2019 06:47

Burmistrz prezentuje raport o stanie gminy

Napisał

Zgodnie z wymogami znowelizowanej w ubiegłym roku ustawy o samorządzie gminnym Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka przygotował raport o stanie gminy Sucha Beskidzka za rok 2018, który zostanie przedstawiony podczas sesji absolutoryjnej Rady Miasta Sucha Beskidzka w dniu 31 maja 2019 roku.

Przygotowanie raportów to nowy wymóg, wprowadzony wraz  ze zmianami w ustawie o samorządzie gminnym, wedle której burmistrzowie, wójtowie i prezydenci miast co roku (do końca maja) muszą przedstawić radzie raport o stanie gminy. Opracowanie obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka w 2018 roku, w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz uchwał rady gminy. Jest jednocześnie obszernym zbiorem danych i analiz związanych z funkcjonowaniem miasta  m.in. w takich obszarach, jak: gospodarka komunalna, gospodarka przestrzenna, ochrona środowiska, polityka społeczna, edukacja, kultura, sport i rekreacja, bezpieczeństwo publiczne i ochrona przeciwpożarowa.

Raport ma charakter publiczny, a w debacie nad nim mają prawo brać udział również mieszkańcy. Zachęcamy do zapoznania się z elektroniczną wersją dokumentu  za pomocą załączonego poniżej linku.

 

 

 ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.