poniedziałek, 01 lipiec 2019 15:38

Chrzanów. Nożownik usiłował zabić kolegę

Napisała

27 czerwca, tuż przed północą na klatce schodowej w jednym z bloków w Chrzanowie rozegrała się scena mrożąca krew w żyłach. Jak wstępnie ustalono między dwoma mężczyznami doszło do kłótni w jednym z mieszkań. W trakcie szarpaniny, która przeniosła się na klatkę schodową, 23-letni mieszkaniec Trzebini wyciągnął nóż i dwukrotnie ugodził nim 32-letniego mieszkańca Chrzanowa.

Na miejsce została wezwana załoga pogotowia ratunkowego oraz policja. Zraniony mężczyzna natychmiast został przewieziony do szpitala natomiast nożownik został osadzony w pomieszczeniach dla zatrzymanych chrzanowskiej komendy.
28 czerwca Sąd Rejonowy w Chrzanowie uwzględnił wniosek miejscowej prokuratury rejonowej odnośnie zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec podejrzanego, któremu zarzucono usiłowanie zabójstwa i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i któremu w związku z tym grozi kara do 25 lat pozbawienia wolności.

Info: KWP Kraków

Joanna Frydrych

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.