środa, 30 styczeń 2019 12:22

Mielec: Zimowe wydarzenia w Galerii Navigator

Napisała

Początek roku w Galerii Navigator stał pod znakiem zaangażowania w ważne społecznie inicjatywy. W styczniu mieleckie centrum handlowe zagrało z WOŚP i gościło u siebie cytomammobus. Ale to nie wszystko.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 27., a wielki finał ponownie wspierała Galeria Navigator. 12 stycznia w centrum handlowym zagrali m.in. półfinaliści programu Mam Talent Michał Stochel i Bartek Ćwik. Pomiędzy występami odbywała się licytacja gadżetów WOŚP.

Niemal przez cały miesiąc przed Navigatorem stacjonował Cytomammobus Fundacji SOS Życie. Pomiędzy 10 a 31 stycznia mieszkanki Mielca korzystały z bezpłatnych badań mammograficznych i cytologicznych. Ta ważna dla profilaktyki raka piersi inicjatywy spotkała się z dużym zainteresowaniem klientek galerii.

Navigator włączył się także w styczniu w organizację drugiej edycji Zimowego Triathlonu. Pierwszym etapem zawodów było pływanie na dystansie 300 m, które odbyło się na krytej pływalni w Mielcu na os. Smoczka. Następnie uczestnicy przenieśli się do Navigatora, gdzie kontynuowano rywalizację na rowerkach spinningowych na dystansie 5 km. Zimowy Triathlon zakończono biegiem na dystansie 2 km na bieżniach. Wydarzeniu towarzyszył pokazy udzielania pierwszej pomocy.

Navigator wróci z atrakcjami dla mielczan w marcu. W tym miesiącu na profilu galerii na Facebooku zostanie przeprowadzona kolejna edycja konkursu Street Fashion Mielec, w której nagradzane są zdjęcia najbardziej popularnych kreacji. W dniach 25-31 marca odbędzie się z kolei wydarzenie dla dzieci z marką Mega Bloks.

Dodatkową atrakcją będzie akcja kolekcjonerska „Zwierzęta Świata”, która rusza 18 lutego

w znajdującym się w galerii hipermarkecie E.Leclerc. W ramach kampanii, klienci sklepu otrzymają punkty za zakupy, które będzie można wymienić na pluszaki w dwóch rozmiarach oraz naklejki ze zwierzętami do umieszczenia w specjalnym albumie.

Materiały prasowe

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.