środa, 06 luty 2019 16:39

Gmina Mielec: Zaproszenie na Dzień Chorego

Napisała

Parafia pw. Wszystkich Świętych w Chorzelowie, Józef Piątek Wójt Gminy Mielec, Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Chorzelowie serdecznie zapraszają do udziału w Obchodach Dnia Chorego, które odbędą się w najbliższą sobotę, 9 lutego w Chorzelowie.

Ta piękna tradycja na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Parafii oraz Ośrodka Kultury. Wyjątkowe święto ustanowione przez papieża Św. Jana Pawła II ma na celu, dowartościowanie cierpienia chorych oraz zapewnienia im lepszej opieki. Zaplanowane spotkanie ma być również okazją do wspólnego spędzenia czasu, wzajemnych rozmów oraz pozostawienia na chwilę trosk jakie często wiążą się z kłopotami zdrowotnymi.

Program:
Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie
10:00 – 10:30 – Spowiedź
10:30 – 11:30 – Msza Święta

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie
12:00 – 12:30 – Poczęstunek
12:30 – 13:30 – Część artystyczna w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”, Chorzelowskiej Grupy Teatralnej oraz Formacji Tanecznej „GRACJA” działającej przy Mieleckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku
13:30 – 14:00 – Prelekcja fizjoterapeuty Rafała Wiśniewskiego nt. „Niedowłady, spastyczność, przykurcze i ich pokonywanie”
14:00 – 15:00 – Wspólne świętowanie

Wstęp wolny

inf. i foto: SOKiS 

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.