piątek, 9 kwietnia 2021 12:23

Gorlice. Zamknięta ulica w centrum! Wyznaczono objazdy

Autor Aleksandra Tokarz
Gorlice. Zamknięta ulica w centrum! Wyznaczono objazdy

Od jutra (10 kwietnia) zamknięty zostanie odcinek ulicy Stróżowskiej od skrzyżowania z ul. Krakowską oraz ulica Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Legionów. Wyznaczono objazdy.

Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe „Godrom” Sp. z o.o. informuje, że w dniach 10-19.04 br., odcinek ulicy Stróżowskiej od skrzyżowania z ul. Krakowską oraz ulica Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Legionów będzie wyłączony z ruchu kołowego.

Objazdy wyznaczono ulicami Świeykowskiego i Piłsudskiego oraz Cichą i Piekarską. Zakaz ruchu w ciągu ulic Wróblewskiego, Rynek, Piekarskiej, Cichej, Wąskiej i 3 Maja nie będzie dotyczyć mieszkańców przyległych budynków, zaopatrzenia oraz taxi.

Biecz. W mieście stanie posąg kata. Nieprzypadkowo
“Strać głowę dla Biecza” to hasło, którym od kilku lat posługuje się miasto. Obecnie stracić głowę można tam dla zabytków i krajobrazów. Niegdyś w Bieczu głowę można było jednak stracić dosłownie…

Jak informuje miasto, dotychczasowe prace związane z remontem nawierzchni w ścisłym centrum miasta przebiegają sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Jutro rozpocznie się III etap prac, a przywrócenie docelowej organizacji ruchu planowane jest na dzień 19.04 (poniedziałek).

Przypomnijmy, na ten remont miasto pozyskało 50% środków kwalifikowanych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie ponad 486,5 tys. zł.

Gorlice. Uwaga kierowcy! Zamknięto ulicę w centrum
Dziś, 1 marca, rozpoczął się remont nawierzchni w ścisłym centrum miasta. Tym samym problem, z którym przez ostatnie kilka lat borykają się kierowcy i władze miasta zostanie rozwiązany, a ul. Mickiewicza i fragment Stróżowskiej zyskają nową asfaltową nawierzchnię.

inf./fot. UM Gorlice

Gorlice - najnowsze informacje