czwartek, 11 lutego 2021 07:48

Grą online Miechów uczci rocznicę bitwy! Zagrać będzie mógł każdy

Autor Mirosław Haładyj
Grą online Miechów uczci rocznicę bitwy! Zagrać będzie mógł każdy

W dniach 15-20 lutego 2021 r. zapraszamy do udziału w grze on-line na aplikację Action Track pod tytułem „Bitwa Miechowska 1863”.

Gra, która ma charakter quizu historycznego, wpisuje się w obchody 158. rocznicy walk o Miechów w trakcie powstania styczniowego. Quiz jest adresowany do trzech grup odbiorców: uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz do wszystkich zainteresowanych tematem.  

Aby wziąć udział w grze należy:  posiadać smartfon lub tablet z zainstalowaną bezpłatną aplikacją Action Track posiadać mobilny dostęp do internetu zeskanować kod QR (dostępny w dniach 15-20 lutego 2021 r.) na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych organizatorów pobrać grę jako nazwę użytkownika wpisać, w przypadku uczniów: imię i nazwisko oraz nazwę szkoły, w przypadku pozostałych uczestników: nazwę użytkownika oraz aktualny adres e-mail do kontaktu.

Uczestnicy, którzy osiągną w poszczególnych kategoriach najlepszy wynik punktowy i czasowy, zostaną nagrodzeni.  Nagrody dla uczniów zostaną przekazane na adres szkoły, natomiast uczestnicy indywidualni otrzymają nagrody na adres domowy po weryfikacji dokonanej za pośrednictwem korespondencji mailowej.  

Organizatorami przedsięwzięcia są: burmistrz Miechowa, Muzeum Ziemi Miechowskiej oraz Oddział IPN w Krakowie.

Inf.: UM Miechów

Miechów - najnowsze informacje