środa, 4 listopada 2020 08:53

Groźny wypadek w Stadłach! Jedna osoba w szpitalu

Autor Aleksandra Tokarz
Groźny wypadek w Stadłach! Jedna osoba w szpitalu

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj, 3 listopada, w Stadłach w gminie Podegrodzie. Zderzyły się dwa samochody, którymi łącznie podróżowało cztery osoby. Jedna trafiła do szpitala.

Wypadek miał miejsce kilkanaście minut po godzinie 11. Fiat Doblo i Volkswagen Golf zderzyły się na obwodnicy. Samochodami podróżowały cztery osoby. W wyniku zdarzenia ucierpiała jedna osoba, która podróżowała Fiatem. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Dodatkowo załoga karetki pogotowia przebadała także podróżującego Volkswagenem. Ten jednak nie wymagał hospitalizacji.

Tragedia w Maciejowej! W pożarze zginął mężczyzna
Ponad trzy godziny trwało gaszenie pożaru, jaki wybuchł w budynku gospodarczym w Maciejowej (gmina Łabowa). W jednym z pomieszczeń strażacy znaleźli zwęglone ciało mężczyzny. Pożar wybuchł dzisiejszej nocy, około godziny 1:40. Ogień objął poddasze budynku gospodarczego wraz z częścią drewnianego ga…

-Pojazdy usytuowane były na jezdni na kołach, blokując jeden pas jezdni oraz lewoskręt. W wyniku zdarzenia pojazd marki Volkswagen ściął znak znajdujący się na wysepce. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy, kierowaniu wahadłowo ruchem drogowym oraz odpięciu klem akumulatorów z uszkodzonych pojazdów. Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych pojazdów – informuje PSP w Nowym Sączu.

Działania strażaków z JRG nr 2 w Nowym Sączu i OSP Stadła trwały półtorej godziny.

inf./fot. PSP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje