piątek, 21 lipca 2023 09:23

Integracyjne eventy firmowy w plenerze – zbuduj zgrany zespół!

Autor Artykuł sponsorowany
Integracyjne eventy firmowy w plenerze – zbuduj zgrany zespół!

Gdyby zapytać pracowników, z czym kojarzą im się imprezy firmowe, wielu z nich odpowie, że z salą szkoleniową, przerabianiem case’ów, szybkim obiadem, wieczorem w hotelowym lobby i … odliczaniem czasu do powrotu do domu. Potrzeb szkoleniowych jest tyle ilu mamy pracowników, a zorganizowanie firmowego spotkania i spełnienie oczekiwań każdego z osobna, niemal graniczy z cudem. Warto więc rozważyć opcję spotkań firmowych, które poza wartościami merytorycznymi, także pozwolą pracownikom na lepsze poznanie siebie i zaangażują ich we wspólne działania poza salą szkoleniową. W tym celu najlepszym rozwiązaniem może się okazać firmowa impreza w plenerze.

Jak przygotować pracowników do imprezy firmowej w plenerze?

Event firmowy, zwłaszcza jeśli ma się odbyć w plenerze, musi być dobrze zaplanowany i przygotowany – wszak dobra impreza uzależniona jest od pogody i nastrojów naszych pracowników. Warto więc przed planowaniem imprezy zrobić rozeznanie wśród pracowników i poznać ich preferencje. Poza tymi preferencjami należy także określić cel naszego eventu: czy ma to być spotkanie integracyjne, poprawiające atmosferę w pracy i wzmocnienie relacji między pracownikami czy ma się ono odbyć w formie szkolenia team buildingowego. – Ważne, aby nasza impreza firmowa pobudziła zaangażowanie pracowników i dostarczyła im niezapomnianych wspomnień, a co najważniejsze – przełożyła się na relacje i motywację w pracy. – podpowiada Joanna Hoc-Kopiej, Dwór Korona Karkonoszy.  Zobacz: https://www.koronakarkonoszy.pl/imprezy/imprezy-firmowe-wroclaw/

Planując imprezę firmową w plenerze najlepiej znaleźć organizatora, który uwzględni nasze potrzeby w różnych warunkach pogodowych oraz zaproponuje innowacyjne rozwiązania. Zwłaszcza jeśli imprezy firmowe są wpisane w kulturę organizacyjną firmy i mają długą historię. Powiew świeżości, a jednocześnie gwarancję usług na najwyższym poziomie, gwarantuje Dwór Korona Karkonoszy, usytuowany w Sosnówce koło Karpacza. Poza przygotowaniem kompleksowej imprezy firmowej i zadbanie o komfort gości w każdych warunkach atmosferycznych, Twoja firma może liczyć na przygotowanie kilku scenariuszy imprezy oraz liczne atrakcje z pełną obsługą. Ważne, aby pracownicy zabrali ze sobą odpowiednie stroje i nastroje. O resztę zadbają organizatorzy.

Event w plenerze – morze możliwości

Możliwości, jeśli chodzi o eventy firmowe w plenerze, są nieograniczone. To idealna opcja dla tych, którzy chcą dostarczyć pracownikom duży zastrzyk endorfin. Czy pora roku ma znaczenie? Oczywiście, że nie. Wybierając do współpracy przy organizacji eventu firmowego Dwór Korona Karkonoszy możesz liczyć na atrakcje na każdą pogodę. Jeśli zależy Ci na integracji pracowników w mniej oficjalnym stylu i w przyjemnej atmosferze, dobrym rozwiązaniem jest firmowy piknik, połączony z aktywnością fizyczną z wykorzystaniem gier zespołowych jak piłka siatkowa, turnieje sportowe czy gry detektywistyczne. Piknik, jak sama nazwa wskakuje, nie może się obyć bez pysznego jedzenia. Urozmaicony grillem, przekąskami i napojami zaspokoi najbardziej wybredne gusta kulinarne. W przypadku chłodniejszej pory roku, wspaniałym pomysłem na zintegrowanie pracowników jest zorganizowanie ogniska i połączenie tej przyjemności z degustacją piwa z tutejszego browaru rzemieślniczego. Takie ognisko świetnie sprawdzi się także zimą, po przejażdżce na skuterze śnieżnym czy kuligu.

Jeśli impreza wypada wiosną lub późnym latem warto zadbać o strefę relaksu dla pracowników – leżaki, hamaki, poduszki. Cały urok imprezy firmowej w plenerze niewątpliwie tkwi w lokalizacji. Połączenie aktywności na świeżym powietrzu w otoczeniu górskich krajobrazów, w jaki wpleciony jest Dwór Korona Karkonoszy sprawi, że z pewnością spotkania w tym miejscu na stałe wpiszą się w kalendarz firmowych eventów.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka