czwartek, 2 listopada 2023 09:56

Inwestycja przy ulicy Zielonej w Nowym Sączu

Autor Artykuł sponsorowany
Inwestycja przy ulicy Zielonej w Nowym Sączu

Od kilku miesięcy możemy obserwować metamorfozę, jaką przechodzi wieżowiec przy ulicy Zielonej 27 A, w pobliskim sąsiedztwie Wyższej Szkoły Biznesu.

Inwestor rozpoczął już sprzedaż lokali mieszczących się na siedmiu kondygnacjach - będzie ich w sumie pięćdziesiąt sześć o powierzchni od 27,29 do 54,54 metrów kwadratowych w stanie deweloperskim.

W gmachu, który przejdzie termomodernizację, wymieniana jest instalacja elektryczna i sanitarna - informuje spółka HO-BU Polska która jest gospodarzem placu budowy. Nowa będzie także stolarka okienna i drzwiowa.  Remont przejdzie dach, klatki schodowe, a także elewacja. Budynek będzie wyglądał jak nowy, ale zachowa swój unikalny klimat.

Zagospodarowany zostanie również teren wokół budynku. Pojawi się zieleń, ale, co ważne, nie zabraknie miejsc do parkowania.

Same lokale zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić komfort zarówno singlom, jak i rodzinom z dziećmi. Są również idealną propozycją dla inwestorów, którzy poszukują powierzchni pod biura.

Lokalizacja jest znakomita - mówi Koordynator ds. Inwestycji HO-BU Polska. Budynek jest usytuowany z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie całkiem blisko od centrum miasta i w pobliżu dogodnych węzłów komunikacyjnych.

Modernizowany wieżowiec nie zyskał jeszcze miana budynku mieszkalnego, ale jak zapewnia spółka, po uzyskaniu przez Nowy Sącz studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla inwestycji, zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jest jedynie kwestią czasu.

Z uwagi na dynamicznie rozwijające się w Nowym Sączu szkolnictwo wyższe, miasto zamienia się w prężny ośrodek akademicki. Kupno lokalu w tym miejscu będzie zapewne znakomitą decyzją, tym bardziej, że ceny będą konkurencyjne i zdecydowanie niższe od cen rynkowych w województwie małopolskim – wyjaśnia spółka.

Więcej na ten temat inwestycji:
📞 +48 603 211 173
📧 aa@ho-bu.pl
💻 http://ho-bu.com.pl/
                               HO-BU Polska

***

Firma HO-BU Polska funkcjonuje na polskim rynku od 2017 roku. Działalność spółki ma charakter wielowymiarowy, ale jej główna działalność to kupno i sprzedaż nieruchomości, ich przebudowa oraz modernizacja.  Firma specjalizuje się przede wszystkim w przygotowywaniu projektów inwestycyjnych oraz ich zarządzaniem włącznie ze sprzedażą.

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka