poniedziałek, 20 lutego 2023 11:38

Jak porównać oferty CreditSpace.pl?

Autor Artykuł sponsorowany
Jak porównać oferty CreditSpace.pl?

W portalu CreditSpace.pl możesz samodzielnie porównać i przeanalizować zawsze aktualne i szczegółowo opisane oferty kredytów i pożyczek hipotecznych. Jeśli nie masz czasu lub ochoty, aby chodzić po bankach i sprawdzać, co każdy z nich może Ci zaoferować, to rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne. Zawsze, kiedy będziesz potrzebował wrócić do zapisanych ofert lub sprawdzić inny wariant kredytu wystarczy, że zalogujesz się na stronie CreditSpace.pl wpisując numer telefonu podany przy pierwszym logowaniu. Automatycznie wygenerowany kod zabezpieczający otrzymasz SMS-em, dzięki czemu w każdym miejscu, o każdej porze i na dowolnym urządzeniu będziesz mógł sprawdzić informacje, które w danym momencie będą Ci potrzebne.

Dlaczego warto korzystać z portalu CreditSpace.pl?

Korzystając z portalu zaoszczędzisz cenny czas, ponieważ bez wychodzenia z domu skompletujesz niezbędne dokumenty wymagane do złożenia wniosku o kredyt hipoteczny. Po zaznaczeniu krótkich, ale istotnych, odpowiedzi na pytania dotyczące celu kredytowania, źródeł dochodu, stanu cywilnego i nieruchomości będącej zabezpieczeniem dla kredytu zostanie wygenerowana precyzyjna lista dokumentów. Formularze druków bankowych takie jak zaświadczenia o zatrudnieniu i wysokości dochodu lub oświadczenia wymagane przez banki, a nawet przykładowe kosztorysy remontu lub budowy domu pobierzesz z indywidualnej listy dokumentów.l

Jeśli zdecydujesz się złożyć wnioski kredytowe w kilku bankach (co jest polecane, aby zabezpieczyć się przed nieoczekiwanymi i nieprzychylnymi decyzjami kredytowymi), to nie będziesz musiał odwiedzać każdego z nich i rezerwować sobie w tym celu kilku popołudniowych spotkań. Ominie Cię również ręczne wypełnianie wielostronicowych wniosków kredytowych. W portalu wnioski kredytowe zostaną przygotowane przez Twojego Indywidualnego Opiekuna na podstawie informacji i dokumentów wprowadzonych przez Ciebie do jednego zoptymalizowanego formularza.

Jeśli cenisz swój czas i wygodę, to gwarantujemy, że zdecydowaną większość czynności niezbędnych do przeprocesowania wniosku kredytowego przeprowadzisz zdalnie, wykorzystując nowoczesne i bezpieczne rozwiązania, nad którym będzie czuwał doświadczony Ekspert Kredytowy, oferujący bezpłatne wsparcie oraz konsultacje eksperckie on-line.

Uruchomienie kredytu hipotecznego

Po podpisaniu umowy kredytu hipotecznego i spełnieniu warunków uruchomienia kredytu określonych w tejże umowie bank dokonuje uruchomienia kredytu hipotecznego. Wypłata kredytu hipotecznego następuje jednorazowo, bezpośrednio na konto sprzedającego, gdy zakup dotyczył nieruchomości z rynku wtórnego. Jeśli nieruchomość jest w trakcie budowy, to wypłata kredytu realizowana jest w transzach ustalonych na podstawie harmonogramu wypłaty kredytu, a terminy wypłat poszczególnych transz uzależnione są od faktycznego postępu realizacji poszczególnych etapów budowy.

O czym należy pamiętać podczas uruchomienia kredytu hipotecznego?

Każdy bank może mieć inny maksymalny czas, w jakim należy złożyć dyspozycję uruchomienia kredytu hipotecznego. Są banki, w których z uruchomieniem kredytu możesz poczekać nawet pół roku od momentu podpisania umowy. Warto wybrać ofertę takiego banku i złożyć wniosek kredytowy wcześniej, aby mieć swobodę w decydowaniu o terminie uruchomienia kredytu hipotecznego. Takie rozwiązanie sprawdzi się, jeśli planujesz refinansowanie kredytu hipotecznego, ale chcesz wykorzystać wakacje kredytowe lub budujesz dom i nie wiesz dokładnie, kiedy skończą się Twoje środki przeznaczone na ten cel. O wszystkich terminach dotyczących podpisania umowy i uruchomienia kredytu zostaniesz poinformowany przez swojego Indywidualnego Eksperta Kredytowego, który będzie czuwał nad sprawnym przebiegiem i bezpieczeństwem całego procesu kredytowego od momentu wygenerowania porównania ofert do czasu uruchomienia kredytu hipotecznego przez bank, jak również zadba o obsługę posprzedażową już po uruchomieniu kredytu hipotecznego.

Artykuł przygotowany przez CreditSpace.pl, platformę oferującą porównanie i wybór najlepszych kredytów on-line oraz bezpłatne wsparcie ekspertów.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka