poniedziałek, 14 czerwca 2021 11:13

Jak wybrać ekskluzywny hotel w Krakowie?

Autor Artykuł sponsorowany
Jak wybrać ekskluzywny hotel w Krakowie?

Stolica Małopolski od wieków przyciąga turystów. To historyczne miasto z piękną przeszłością. Każdego roku ponad 14 mln turystów odwiedza to miasto, chcąc zobaczyć siedzibę królów Polski, malowniczą starówkę z klimatycznymi uliczkami czy też piękne widoki roztaczające się z kopca Kościuszki. Najbardziej wymagający turyści oczekują również wysokiego standardu w hotelu w Krakowie. Gdzie znaleźć ekskluzywny apartament i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Lokalizacja w centrum Krakowa

Niezależnie od tego, czy celem podróży jest zwiedzanie, odpoczynek czy też wieczorna i nocna zabawa, najlepszym miejscem noclegowym będzie centrum Krakowa. Dzięki temu zaoszczędzimy czas na dojazdy do głównych atrakcji tego miasta, jak również do zaplecza gastronomicznego, którego serce znajduje się w okolicy rynku. Polecamy zatem wybór hotelu w Krakowie zlokalizowanego w niedalekiej odległości od Rynku Głównego. Tym samym blisko jest do Wawelu i Dworca Głównego, a także szybko dotrzemy do Tauron Areny i Centrum targowo-wystawienniczego EXPO. Przykładem takiego hotelu w Krakowie jest Ascot Premium Hotel położony 600 metrów od Rynku.

Wysoki standard pokoi

Niepowtarzalny klimat Krakowa i pamiętająca czasy królów Polski architektura zachęca do wypoczynku w stolicy Małopolski. Nie bez znaczenia jest wygoda i komfort podczas pobytu, dlatego przy wyborze hotelu w Krakowie o podwyższonym standardzie, zwracajmy uwagę na design oraz wyposażenie pokoi. Niech wnętrza będą urządzone zgodnie z aktualnymi trendami, niech panuje w pokoju nastrojowy, sprzyjający odpoczynkowi klimat. W każdym pokoju koniecznie musi się znaleźć wygodne łóżko, miejsce do przechowywania, a także prywatna łazienka. Dla komfortu szczególnie latem przyda się klimatyzacja, dzięki której odpoczniemy od upału na zewnątrz.

Hotel w Krakowie z restauracją premium

Każdemu wyjazdowi towarzyszyć powinna kulinarna przygoda. Wybierając hotel w Krakowie, zwróćmy uwagę, czy znajduje się w nim restauracja, a szef kuchni serwuje pyszne, wartościowe posiłki. Standardem w ekskluzywnym hotelu jest śniadanie ze szwedzkim stołem. Dodatkowym udogodnieniem jest karta z lunchami i kolacjami. Idealnym uzupełnieniem takiego kulinarnego zaplecza jest bar z szerokim wyborem alkoholowych i bezalkoholowych drinków, win i mocniejszych alkoholi.

Dodatkowe atrakcje turystyczne

Kraków jest miastem, który zachwyci każdego turystę. Jest wiele miejsc, mniej i bardziej znanych, wartych polecenia oraz zobaczenia. Pracownicy hotelu w Krakowie mogą pomóc w organizacji czasu wolnego, co znacznie ułatwia planowanie wyjazdu. Są hotele, które oferują organizacją atrakcji wraz z transportem i rezerwacją biletów. Jest również opcja wynajęcia przewodnika. To dodatkowy atut, który szczególnie wymagający turyści powinni uwzględnić przy wyborze hotelu.

Zatrzymaj się w Krakowie w miejscu, które zapewni Ci spokój, ciszę, wysoki standard i jednocześnie łatwy dostęp do największych atrakcji tego miasta. Pozwól się sobą zaopiekować!

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje