wtorek, 17 listopada 2020 15:29

Jak zacząć grać u bukmacherów?

Autor Artykuł sponsorowany
Jak zacząć grać u bukmacherów?

Granie u bukmacherów zwykle jest czymś okrytym nutką tajemnicy, z racji tego że jest to temat w naszym kraju dość niszowy. Jak więc zacząć grać u bukmacherów? O tym dowiesz się już za moment!

Jak wygląda rejestracja u STS?

Tak naprawdę aby zarejestrować się u bukmachera STS nie trzeba bawić się w jakieś szczególne filozofie. Wystarczy, że będziemy posiadali więcej niż 18 lat, byli obywatelami Polski (obywatele innych krajów nie mają prawa obstawiać u legalnych bukmacherów) oraz mieli komputer z dostępem do internetu. Następnie wystarczy udać się na stronę sts.pl, po czym należy kliknąć ,,załóż konto”. Bukmacher STS wymaga od nas następujących danych, takich jak nasze imię, nazwisko, numer konta, numer telefonu oraz numer PESEL. Następnie musimy przesłać skan dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem, oraz poczekać na weryfikację danych. No i możemy już obstawiać! (Naturalnie wcześniej jeszcze trzeba wpłacić depozyt).

Konto tymczasowe w STS

Od teraz możesz zacząć korzystać z STS do obstawiania w ciągu minuty bez czekania na weryfikację danych i skanowanie dowodu tożsamości - tyle czasu zajmuje rejestracja konta. W trakcie szybkiego procesu rejestracji wystarczy wykonać dwa kroki Aby zakończyć pełną rejestrację w kroku trzecim, należy przesłać zeskanowaną kopię dokumentu (np. Dowodu osobistego). Aby założyć konto tymczasowe (ponieważ zakładasz konto tymczasowe), musisz podać imię i nazwisko, numer PESEL, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Po zweryfikowaniu adresu e-mail podanego przez klienta konto zostanie otwarte natychmiast. W celu pełnej rejestracji konta konieczne jest przesłanie dowodu osobistego do firmy bukmacherskiej STS w celu zeskanowania.

Najczęstsze błędy popełniane przy rejestracji

Musisz tylko zabezpieczyć się przed niektórymi błędami - koszt chwilowego zapomnienia może być wysoki. W tej części dowiesz się, jak otworzyć konto na u STS bez popełniania błędów, które popełniło już wielu graczy!

Fałszywe dane

Niestety, ostatnio podejście to odniosło niewielki sukces. Z kaprysu do rejestracji u bukmachera nie są wymagane prawdziwe dane. Ten proces i wszelkie inne procesy nie są spowodowane obowiązującymi przepisami prawa polskiego. Najpierw sprzedawca musi sprawdzić, czy masz osiemnaście lat. Jeśli tego nie zrobi, nie będzie mógł działać legalnie w naszym kraju! Po drugie, STS musi się upewnić, że nikt nie ukrywa się przed próbą uzyskania dwóch lub więcej kont.

Jeśli chcesz szybko i łatwo otworzyć konto u zaufanego bukmachera (takiego jak STS), podaj prawdziwe dane osobowe. Musisz wiedzieć, że w celu ochrony twoich środków krupier wpłaca wygrane tylko na konto bankowe, którego imię i nazwisko zostało potwierdzone w momencie rejestracji. Dlatego jeśli podasz błędne dane, nie otrzymasz zarobionych pieniędzy!

Źle wprowadzone dane

Bukmacher zweryfikuje Twoje dane, porównując podane przez Ciebie informacje z danymi w dowodzie osobistym lub innych dokumentach. Jeśli nie pasuje, trudno będzie skontaktować się z obsługą klienta. Najlepiej dokładnie przeczytać wszystko. Jeśli sobie nie ufasz, możesz nawet poprosić znajomego lub członka rodziny o sprawdzenie formularza. W ten sposób zapewnisz, że nowe konta bukmacherskie są otwierane szybko i sprawnie.

Niewykorzystanie kodu promocyjnego

W artykule jest dużo treści na ten temat, ale zacznijmy od najważniejszej : jak otworzyć konto u bukmachera - to tylko z pomocą kodu bonusowego! Dzięki niemu uzyskasz dodatkowe przywileje, takie jak darmowe zakłady czy dodatkowa gotówka na start. Zapomnienie o wprowadzeniu kodu bonusowego to prawdziwy błąd amatora, nie pozwól, aby tak się stało! Oczywiście czasami nie potrzebujesz żadnego kodu promocyjnego, aby otrzymać bonus, ale nie możesz po prostu założyć, że to zawsze jest podwójna kontrola.

Co można obstawiać u STS?

Tak naprawdę przy pomocy konta bukmacherskiego u STS możesz obstawiać bardzo wiele dyscyplin sportowych – od piłki nożnej, aż po krykieta! Nie bez powodu STS jest nazywany jednym z najlepszych bukmacherów w kraju, bo oprócz tradycyjnych sportów możesz równie obstawiać sporty wirtualne, ale i nie tylko. STS oferuje również usługę zwaną Betgames STS, która polega mniej więcej na tym, że możemy obstawiać zakłady bukmacherskie na gry karciane. STS jest pierwszym bukmacherem w naszym kraju, który zaoferował taką usługę – i tym samym ominął monopol państwa na gry karciane!

Czy warto korzystać z bonusów od STS?

Otóż wielu graczy zdaje sobie sprawę z tego, że STS oferuje takie bonusy na start jak 29pln na start czy podwojenie pierwszej wpłaty do określonej kwoty. W większości warto jest te bonusy wykorzystać, ale trzeba też pamiętać o tym, aby najpierw przeczytać regulamin bonusu, ponieważ tam zazwyczaj jest zawarte to, że trzeba bonusem obrócić ileś razy po określonej stawce, co może stać się problemem dla niektórych początkujących graczy.

Sport

Sport - najnowsze informacje