czwartek, 20 lipca 2023 11:29

Jego stan jest ciężki. Nastolatek zatoczył się i wpadł prosto pod koła nadjeżdżającego auta

Autor Patryk Trzaska
Jego stan jest ciężki. Nastolatek zatoczył się i wpadł prosto pod koła nadjeżdżającego auta

O krok od tragedii w Limanowej. 17-letni chłopak idąc chodnikiem przy ulicy Łososińskiej, stracił równowagę i wpadł prosto pod nadjeżdżający samochód. Nieprzytomnego nastolatka, w stanie zagrażającym życiu przetransportowano do szpitala na pokładzie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Do tego groźnego zdarzenia doszło wczoraj (19 lipca) około godziny 19:00 na ulicy Łososińskiej w Limanowej. 17-letni pieszy, idąc chodnikiem, nagle wszedł na jezdnie wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu osobowego. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że 17-letni pieszy prawdopodobnie w wyniku zasłabnięcia  stracił równowagę, zatoczył się z chodnika i wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd  marki Ford, którym kierowała 36-letnia kobieta – przekazała w rozmowie z Głos24 st. asp. Jolanta Batko – rzecznik prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej.

W wyniku zdarzenia nastolatek doznał rozległych obrażeń ciała. W chwili przybycia na miejsce służb ratunkowych był nieprzytomny. Chłopak w stanie  zagrażającym życiu został zabrany do szpitala, a następnie śmigłowcem  Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowany do  szpitala w Krakowie.

Policjanci ustalają dokładne przyczyny i  okoliczności tego wypadku.

fot. KPP w Limanowej

Limanowa - najnowsze informacje

Rozrywka