czwartek, 1 grudnia 2022 14:32

Kabina prysznicowa z sauną parową – opinie na temat nowoczesnych modeli

Autor Artykuł sponsorowany
Kabina prysznicowa z sauną parową – opinie na temat nowoczesnych modeli

Coraz więcej osób marzy o stworzeniu w domowym zaciszu przestrzeni sprzyjającej relaksowi niczym w najlepszym SPA. Nowoczesne rozwiązania ułatwiają nam przemianę zwykłej łazienki w miejsce, gdzie higiena i odpoczynek idą ze sobą w parze. Najlepszym przykładem są kabiny parowe. Są one wyposażone w wiele funkcji, które mają pozytywny wpływ na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Gorąca para skutecznie radzi sobie z usuwaniem toksycznych substancji z organizmu człowieka. Tego typu produkty to zatem najlepszy wybór dla osób, które oczekują czegoś więcej od swojej łazienki. Czym wyróżniają się kabiny prysznicowe z brodzikiem i funkcją sauny? Czy warto się na nie zdecydować?

Najważniejsze informacje na temat kabin parowych

Tego typu modele można najprościej opisać jako połączenie klasycznej kabiny prysznicowej z sauną. W środku znajduje się generator pary, który jest w stanie zapewnić temperaturę nawet do 60 stopni Celsjusza oraz niemal stuprocentową wilgotność powietrza. W takich warunkach nawilżenie skóry oraz ukrwienie znacząco się poprawia. W efekcie można też liczyć na usprawnienie krążenia. Dla wielu osób najważniejsze jest odprężenie i poprawa samopoczucia po ciężkim dniu. Panie z pewnością docenią też gładkość i miękkość skóry po zakończonej sesji. Oprócz tego kabina prysznicowa kwadratowa oferuje wiele innych funkcji. Orzeźwiający prysznic to standard. Nowoczesne modele zapewniają także funkcję hydromasażu i masażu stóp. W bardziej zaawansowanych wersjach dostępny jest nawet masaż akupunkturyjny.

Kabiny prysznicowe z brodzikiem i sauną – w jakich wariantach występują?

Kabiny prysznicowe z brodzikiem i sauną są szczególnie polecane osobom, którym marzy się osobista sauna, jednak nie dysponują wystarczającą ilością wolnego miejsca. Tego typu modele, podobnie jak klasyczne wersje, bez trudu dopasujemy do wielkości łazienki. W przypadku mniejszych wnętrz sprawdzi się kabina prysznicowa prostokątna 80 x 100 cm. Oprócz tego dostępne są modele w popularnym rozmiarze 90 x 90 cm oraz wiele innych. Jeśli pomieszczenie jest raczej małe, najlepszym wyborem będzie kabina narożna. W takich modelach często spotkamy się z dość głębokim brodzikiem i siedziskiem, na którym można wygodnie się rozłożyć w trakcie korzystania z funkcji sauny.

Kabina prysznicowa z sauną parową – opinie

Kabiny parowe to nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które chcą, aby ich łazienka była nie tylko miejscem codziennych zabiegów higienicznych, ale również umożliwiała prawdziwy relaks. Takie modele można bez trudu ulokować w pomieszczeniu, a niewielki metraż nie jest szczególną przeszkodą. Z myślą o małych wnętrzach powstały kabiny półokrągłe z funkcją sauny, które umieszcza się w rogu pomieszczenia. Takie innowacyjne rozwiązania to także świetny sposób na poprawę ogólnej kondycji organizmu oraz samopoczucia – w tym zwłaszcza redukcję poziomu stresu, który towarzyszy nam na co dzień. Regularne korzystanie z funkcji sauny jednocześnie wpłynie na poprawę wyglądu skóry. Same kabiny prezentują się bardzo atrakcyjnie i wpływają na podniesienie estetyki pomieszczenia. Osoby korzystające z takich pryszniców bardzo chwalą sobie to rozwiązanie.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka