niedziela, 29 maja 2022 21:10

Kraków: Jest ciekawa rola do zagrania. Spróbować może (prawie) każdy

Autor Tomasz Stępień
Kraków: Jest ciekawa rola do zagrania. Spróbować może (prawie) każdy

Jeśli chcecie spróbować swoich sił na planie filmowym, jest okazja. Już za kilka dni, 6 czerwca w Krakowie rozpoczną się zdjęcia do popularnego serialu telewizyjnego, a realizatorzy szukają ochotników do obsadzenia jednej z ról.

Niestety nie wiadomo, o który serial chodzi, ale rola do zagrania jest… ciekawa. W zasadzie trzeba spełnić tylko dwa warunki: być postawnym mężczyzną i mieć doświadczenie przed kamerą. To wystarczy, by spróbować swoich sił w roli… aresztowanego kibica. Realizatorzy nie ujawniają, jak duże znaczenie dla akcji odcinka będzie miała postać kibica, ale pamiętajmy, że nawet wielcy aktorzy godzą się na granie mało znaczących epizodów. Ba, mniej niż epizodów. Mało kto wie, że w VII części Gwiezdnych Wojen – Przebudzeniu Mocy przez moment wystąpił Daniel Craig, wtedy już słynny agent 007. Zagrał szturmowca, pilnującego Rey. Scena trwała kilkadziesiąt sekund i nikt nie miał szansy, żeby go poznać, bo nawet na moment nie zdjął hełmu.

Podobno rolę załatwił przez znajomości. – Myślałem, że będę stał gdzieś w tle z karabinem. Byłbym szczęśliwy mając taką rolę, a oni dali mi całą scenę – mówił kilka lat później BBC, cytowany przez portal Na ekranie.

Wracając do roli kibica - wszyscy chętni muszą wysłać zgłoszenie do Outside Casting Agency, zawierające: imię i nazwisko, nr telefonu, zdjęcie. Należy je przesyłać na adres outsideagencja@gmail.com, w tytule wpisując "KIBIC".

Jak widać po aktywności w komentarzach w mediach społecznościowych, zainteresowanie jest bardzo duże.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje