środa, 8 lutego 2023 11:09

Kraków: Uratowały ją jego spostrzegawczość i czujność. To mogło skoczyć się tragicznie

Autor Mirosław Haładyj
Kraków: Uratowały ją jego spostrzegawczość i czujność. To mogło skoczyć się tragicznie

We wtorek 7 lutego ok. godz. 23:00 kierowcy i motorniczowie MPK otrzymali zawiadomienie z policji o zaginionej seniorce. Dzięki czujności i spostrzegawczości pana Kamila, kobieta została odnaleziona.

O całej sytuacji poinformowało MPK na swoim facebookowym profilu. Po przekazaniu przez policję komunikatu o poszukiwaniach zaginionej 76-latki, zauważył ją pan Kamil, motorniczy linii nr 9, który natychmiast przekazał informację dyspozytorowi. Seniorkę z przystanku Rondo Kocmyrzowskie ok. 23:20 odebrali funkcjonariusze policji.

Taka postawa krakowskiego motorniczego w zimną, mroźną noc zasługuje na największe uznanie 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
👇
Wczoraj w nocy około godz. 23.00 do dyspozytora ruchu MPK zadzwonił oficer dyżurny policji w sprawie zaginionej kobiety w wieku 76 lat. Już po kilku minutach od przekazania do prowadzących komunikatu o poszukiwaniach, zagubiona Pani została odnaleziona. Zauważył ją Pan Kamil, motorniczy  tramwaju linii nr 9, który natychmiast zgłosił to dyspozytorom. Zaginiona kobieta została przekazana patrolowi policji na przystanku Rondo Kocmyrzowskie już ok. 23.20.
Brawa za taką postawę!

– napisali pracownicy MPK.

Taka postawa krakowskiego motorniczego w zimną, mroźną noc zasługuje na największe uznanie 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 👇 Wczoraj w nocy...

Opublikowany przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie Środa, 8 lutego 2023

Inf.: MPK Kraków

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka