niedziela, 6 grudnia 2020 17:22

Kraków. Zakażony prezydent wyszedł ze szpitala. Kiedy wróci do pracy?

Autor Marzena Gitler
Kraków. Zakażony prezydent wyszedł ze szpitala. Kiedy wróci do pracy?

Prezydent Jacek Majchrowski poinformował o tym na Facebooku. Kiedy wróci do pracy?

Prezydent Krakowa zaraził się koronawirusem pod koniec listopada. Wcześniej był na kwarantannie, w związku z zakażeniem u jego bliskich. 26 listopada trafił do szpitala, ale jak sam poinformował, było to raczej prewencyjne.

Prezydent Majchrowski trafił do szpitala
Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa, trafił do szpitala. Jest zakażony koronawirusem. Jacek Majchrowski był na kwarantannie od 23 października, w związku z potwierdzeniem zakażenia u jego bliskich. We wtorek potwierdzono u niego zakażenie koronawiusem [/prezydent-krakowa-zakazony-koronawirusem-ja…

W związku z tym otrzymał wiele wyrazów wsparcie i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia, za które teraz podziękował.

"Szanowni Państwo! Nie spodziewałem się aż tylu słów wsparcia. Dziękuję za wszystkie docierające do mnie w ostatnich dniach słowa otuchy i życzenia zdrowia. Spełniło się, jestem już w domu. Co prawda jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie nie wrócę do pracy, ale czuję się już całkiem nieźle. Jeszcze raz wszystkim dziękuję!" - napisał 4 grudnia.

Szanowni Państwo! Nie spodziewałem się aż tylu słów wsparcia. Dziękuję za wszystkie docierające do mnie w ostatnich...

Opublikowany przez Jacek Majchrowski Piątek, 4 grudnia 2020

Do pracy planuje wrócić 21 grudnia.

zobacz też:

Czy do Krakowa wrócą zdjęcia abortowanych płodów? Alicja Szczepańska chce skierować sprawę do sądu
Ponad miesiąc temu Kraków przyjął rezolucję, a w listopadzie uchwałę o zakazie eksponowaniw w przestrzeni publicznej drastycznych zdjęć. Co dalej z tym dokumentem pytamy Alicja Szczepańską, radą krakowską i jedną z inicjatiorów tej uchwały.
Kraków. Apartomentowiec przy szpitalu uniemożliwi korzystanie z lądowiska helikopterów
Miasto zgodziło się na budowę bloku na obecnej trasie podejścia do lądowiska dla śmigłowców Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Interpalację w tej sprawie złożył radny Bolesław Kosior.
W Krakowie rozdadzą 10 tys. porcji karpia! Gdzie go dostaniesz?
10 tysięcy porcji karpia, kapusta z grochem i pieczywo – taka niespodzianka czeka na mieszkańców Krakowa. To efekt współpracy Miasta z Bartłomiejem Szczoczarzem – właścicielem gospodarstwa rybackiego Dolina Będkowska.
koronawirus najnowsze informacje
Kraków

Kraków - najnowsze informacje