czwartek, 3 listopada 2022 14:21

Krzyki, awantury i interwencja policji! Co naprawdę wydarzyło się podczas kursu autobusu z Krakowa do Nowego Sącza?

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Krzyki, awantury i interwencja policji! Co naprawdę wydarzyło się podczas kursu autobusu z Krakowa do Nowego Sącza?

Do zdarzenia doszło w piątek (28 października) w autobusie jadącym z Krakowa do Nowego Sącza. Trzech awanturujących się mężczyzn zostało zatrzymanych przez policję. Interwencja mundurowych nie była jednak związana z zachowaniem podróżnych.

To miał być zwykły kurs, jednak pasażerowie autobusu, którzy w piątek (28 października) po godz. 17:00 wyruszyli z Krakowa do Nowego Sącza, na długo zapamiętają tę podróż. W jej czasie trzech pasażerów zakłócało podróż innym. Mężczyźni nieustannie krzyczeli i awanturowali się, co wywołało niemały stres u podróżnych. Gdy pojazd zatrzymał się na przystanku przy ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu, do akcji wkroczyli funkcjonariusze. W wyniku interwencji mundurowych hałaśliwi pasażerowie zostali zatrzymani.

W rozmowie z Głosem24 policja potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia, ale dla dobra śledztwa nie może przekazać więcej informacji.

Udało się nam jednak ustalić, że zatrzymanie mężczyzn nie miało związku z wszczętą przez nich awanturą.

– Nie byli zatrzymani w związku z awanturą, ale z inną sprawą. Policjanci prowadzili swoje działania, ale nie mogę więcej powiedzieć

– powiedziała w rozmowie z Głosem24 Aneta Izworska z zespołu ds. komunikacji społecznej sądeckiej komendy,

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje