wtorek, 23 marca 2021 20:26

Krzysztof Krawczyk w szpitalu: Proszę o modlitwę

Autor Marzena Gitler
Krzysztof Krawczyk w szpitalu: Proszę o modlitwę

"Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu" - poinformował Krzysztof Krawczyk. W jakim jest stanie?

O swojeje chorobie znany piosenkarz poinformował dziś na Facebooku. Napisał, że znalazl się w szpitalu. Na wynik testu czeka też jego żona Ewa, która jest na kwarantannie w domu. "Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą,która jeszcze nie ma wyniku,ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę!" - zwrócił się do swoich fanów.

Co ciekawe, artysta przyjął już wcześniej szczepionkę Pfizera. "Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi,których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie! Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę!" - zapewnił piosenkarz.

O stanie zdrowia Krawczyka ma informować na bieążco jego manager Andrzej Kosmala. On sam prosi o chwilę prywatności na czas walki z chorobą. "Będzie Was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala. Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą!"

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Wtorek, 23 marca 2021

Miejmy nadzieję, że przyjęta szczepionka pozwoli gwieździe polskiej piosenki przejść COVID bezpiecznie i szybko wrócić do zdrowia.

foto: Januarybratek - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=77686398

Polska

Polska - najnowsze informacje