piątek, 5 lutego 2021 11:29

Kursy zawodowe w Krakowie – postaw na rozwój

Autor Artykuł sponsorowany
Kursy zawodowe w Krakowie – postaw na rozwój

Sytuacja na rynku pracy nieustannie się zmienia, jedno jednak pozostaje bez zmian: specjaliści cały czas są w cenie. Pracodawcy szukają pracowników, którzy posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również doświadczenie. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą pracy, szukasz sposobu na dalszy rozwój lub masz problemy ze znalezieniem zatrudnienia, kursy zawodowe to najlepszy wybór!

Szkolenia zawodowe – dlaczego warto?

Kursy zawodowe to przede wszystkim szansa na rozwój: dzięki nim możesz zdobyć specjalistyczną wiedzę i uzyskać cenione przez pracodawców umiejętności. Szkolenia zawodowe wybierają nie tylko osoby, które dopiero zaczynają interesować się pracą w danym zawodzie, ale również pracownicy, którzy chcą poszerzać swoje kompetencje lub uzyskać certyfikaty. Jeśli chcesz uzupełnić swoje CV o interesujące pozycje, szkolenia zawodowe będą strzałem w dziesiątkę. Podczas zajęć przyswoisz sobie nie tylko wiedzę książkową, ale również skorzystasz z doświadczenia wykwalifikowanej kadry. Szkolenia zawodowe w Krakowie to sposób na zdobycie dodatkowych kompetencji, a te z kolei otworzą przed Tobą nowe ścieżki kariery zawodowej.

Operator koparki – kurs, w który warto zainwestować

Chcesz zacząć pracę w branży budowlanej? A może masz już nieco doświadczenia przy budowie dróg i zależy Ci na awansie wyższym wynagrodzeniu? Jeśli chcesz zatrudnić się jako operator koparki, kurs nie tylko umożliwi Ci nabycie nowych umiejętności, ale również znalezienie pracy w różnych branżach – nie tylko związanych z budownictwem. Kurs na operatora koparki daje uprawienia do pracy przy budowaniu dróg, w branży wodociągowej, w żwirowniach, górnictwie – wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są maszyny do robót ziemnych. Aby ukończyć kurs na operatora koparki należy mieć skończone 18 lat oraz posiadać zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania pracy w tym zawodzie. Mile widziane jest również prawo jazdy kat. B, dzięki czemu operator koparki może prowadzić koparkę po drogach publicznych. Zajęcia obejmują część teoretyczną, praktyczną oraz szkolenie BHP.

Operator koparki kurs - SzkoleniaMM

Szkolenie „monter rusztowań” – sposób na dobrze płatną pracę

Dlaczego warto wybrać akurat to szkolenie? Rusztowania wykorzystywane są nie tylko na budowie, ale również przy renowacji budynków czy nagłaśnianiu imprez masowych. Pracy w tym zawodzie z pewnością nie zabraknie! Szkolenie monter rusztowań to połączenie teorii z praktyką: dzięki temu dowiesz się, jak rozstawiać i składać rusztowania, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno pracownikom, jak i osobom postronnym. Jeśli chodzi o pracę w tym zawodzie, niezbędne jest ukończone szkolenie. Monter rusztowań z certyfikatem zarabia powyżej 3500 zł brutto, dlatego to świetna propozycja dla osób, którym zależy na posiadaniu konkretnego „fachu w ręku”. Aby go uzyskać, wystarczy ukończyć 18 lat i posiadać zaświadczenie lekarskie. Wykwalifikowani fachowcy poszukiwani są zarówno w Polsce, jak i w wielu innych krajach, m. in. Szwecji i Norwegii. Zarobki w kraju kształtują się całkiem interesująco – jako monter rusztowań możesz liczyć na pensję zdecydowanie wyższą od najniższej krajowej.

Szkolenie monter rusztowań - SzkoleniaMM

Kursy zawodowe – na co zwrócić uwagę?

Planujesz wybrać się na kurs zawodowy? Wybierz szkolenie, które da Ci wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności. Kursy i szkolenia prowadzone przez profesjonalistów to szansa na poznanie wybranego zawodu w praktyce – jeśli interesuje Cię praca jako monter rusztowań lub operator koparki, skorzystaj z doświadczenia kadry kształcącej. Pamiętaj, że kurs powinien kończyć się egzaminem i potwierdzeniem zdobytych umiejętności – nie warto inwestować w szkolenia, po ukończeniu których nie uzyskasz żadnego certyfikatu. Kursy zawodowe są często dofinansowane z Funduszu Pracy, środków unijnych lub innych programów związanych z podnoszeniem kwalifikacji i aktywizacją zawodową. Szkolenia zawodowe to sposób na zwiększenie kompetencji lub zmianę pacy – jeśli masz problem ze znalezieniem zatrudnienia, zainwestuj w rozwój osobisty i zdobądź konkretne umiejętności, cenione przez wielu pracodawców.

Edukacja

Edukacja - najnowsze informacje

Rozrywka