wtorek, 1 lutego 2022 12:45

Limanowa wspiera WOŚP. Zebrano 35 tys!

Autor Joanna Obajtek
Limanowa wspiera WOŚP. Zebrano 35 tys!

W niedzielę zakończył się 30 finał akcji WOŚP. Limanowa włączyła się w zbiórkę i zebrała 35 tys. złotych! Całość trafi do dzieci.

30 stycznia obchodziliśmy 30 finał WOŚP. W zbiórkę włączyła się również Limanowa, która zebrała 35 tys. złotych! Suma trafiła do dzieci z problemami wzroku.

Mieszkańcy Limanowej wspierają WOŚP

W Niedzielę limanowscy wolontariusze od rana zbierali pieniądze na ulicach Limanowej. Uruchomiono też e-skarbonkę, do której można było wpłacić dowolną sumę. Przed akcją ruszyły licytacje, na których wystawiono przedmioty i vouchery. Mieszkańcy mogli wylicytować m.in. podkoszulki z autografami, „drzewka szczęścia” wykonane przez seniorki z pracowni robótek ręcznych oraz wiele książek. W zbiórkę zaangażowały się również salony fryzjerskie i pracownie wypieków, oferujące kupony na swoje usługi. Nie zabrakło też robótek ręcznych i płyt, a dla fanów WOŚP przygotowano wyjątkowe upominkowe koszulki w różnych rozmiarach i kolorach.

Mieszkańcom Limanowej udało się zebrać 35 tys. złotych.

Fot. Limanowski Dom Kultury/ facebook

WOŚP 2022 -działo się!

W niedzielę na mieszkańców od rana czekało mnóstwo wydarzeń i atrakcji. Na rynku można było zobaczyć samochody marki Volkswagen. Co więcej, można było je wypróbować i wybrać się na przejażdżkę po okolicy.

W Limanowskim Domu Kultury miłośnicy psów  mieli okazje zrobić sobie zdjęcia z dogiem niemieckim błękitnym z hodowli Błękit Beskidu FCI w fotobudce obsługiwanej przez P&J Event z Nowego Sącza.  Z kolei Ośrodek Jeździecki Asanya w Żmiacej zaprosił wszystkich na jazdę konną. Ich vouchery trafiły na licytację.

Na scenie Limanowskiego Domu Kultury wystąpiły grupy taneczne i cheerleaderki. Gwiazdą wydarzenia był duet No Brothers, który wystąpił jako ostatni.

Tegoroczna edycja zakończyła się sukcesem. Mieszkańcy zebrali 35 tys. i wsparli dzieci.

Fot. Limanowski Dom Kultury/ facebook

Limanowa - najnowsze informacje