czwartek, 14 marca 2019 14:42

Makabryczna zbrodnia w Zakopanem

Autor Joanna Frydrych
Makabryczna zbrodnia w Zakopanem

Policja i prokuratura pracują na miejscu makabrycznego zdarzenia, do jakiego doszło dzisiaj (14 marca) około godziny 13 w Zakopanem. Nieoficjalnie wiadomo, że powodem brutalnego morderstwa z użyciem ostrych narzędzi była domowa awantura.

O sprawie informuje Gazeta Krakowska. Zakopiańska policja nie potwierdza ani nie zaprzecza tym doniesieniom.
– W pierwszej kolejności musimy pomóc osobom, które tego potrzebują i ustalić fakty. Jeszcze nie wiemy dokładnie, co się wydarzyło – mówi Roman Wieczorek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. – Gdy tylko będziemy znali szczegóły zdarzenia poinformujemy o nich – dodaje.

Z posesji, na której doszło do ataku miał zostać wyprowadzony mężczyzna z założonymi kajdankami. Nieoficjalnie wiemy, że zadawał on rany członkom swojej rodziny.

Dwie osoby trafiły do szpitala. Jedna z nich nie żyje. Prokuratura póki co nie komentuje sprawy. Oficjalny komunikat zostanie wydany dopiero w momencie, gdy prokurator oddelegowany do sprawy wróci z miejsca przestępstwa.

----

AKTUALNE INFORMACJE na ten temat znajdują się w artykule: Wtargnął do domu i dokonał makabrycznej zbrodni. Policja zdradza szczegóły morderstwa w Zakopanem

Podhale - najnowsze informacje