czwartek, 22 lipca 2021 08:22

Makabryczne odkrycie w Pleśnej. Z Białej wyłowiono ciało

Autor Aleksandra Tokarz
Makabryczne odkrycie w Pleśnej. Z Białej wyłowiono ciało

Do makabrycznego odkrycia doszło w podtarnowskiej miejscowości Pleśna. Z rzeki wyłowiono tam ciało kobiety. Czy to jednocześnie koniec poszukiwań zaginionej przed kilkoma dniami 36-letniej mieszkanki tej gminy? Na tę chwilę policja nie potwierdza tych przypuszczeń – tożsamość jest obecnie ustalana.

Pierwsze zgłoszenie o tym tragicznym odkryciu dotarło do tarnowskich służb wczoraj, 21 lipca, około godziny 18. Na miejsce natychmiast zadysponowano policję, straż pożarną oraz ratowników medycznych.

Zwłoki zauważyły osoby pływające kajakiem po rzece Biała. Ciało zaplątane było w konary drzew. Jak informuje policja, na ten moment nie jest znana tożsamość kobiety.

Czy to może być finał poszukiwań zaginionej przed kilkoma dniami mieszkanki podtarnowskiej Woźnicznej? Jak wynika z komunikatu KMP w Tarnowie zaginiona 36-latka „wyszła z miejsca zamieszkania z zamiarem udania się na spacer, w rejon rzeki Biała. Zaginiona do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną".

Wczorajszego, tragicznego odkrycia, dokonano w rejonie, w którym jeszcze kilka dni wcześniej szukano 36-latki. Policja jednak nie potwierdza na razie tych informacji. Funkcjonariusze czekają na wyniki badań genetycznych.

fot. Fotografia Ratownicza Konrad Sikorski

Tarnów - najnowsze informacje