czwartek, 17 lutego 2022 12:38

Mecze piłkarskie – jak można zacząć na nich zarabiać?

Autor Artykuł sponsorowany
Mecze piłkarskie – jak można zacząć na nich zarabiać?

Mecze piłkarskie – jak można zacząć na nich zarabiać?

Zakłady bukmacherskie to zdecydowanie zajęcie dla tych, którzy kochają sport, znają się na nim i nie strzelają na oślep. Najczęściej fani piłki i zielonej murawy próbują szczęścia nie od najważniejszych spotkań, rozgrywanych na arenie międzynarodowej, ale na lokalnych rozgrywkach i śledzeniu sukcesów oraz porażek „swoich”, znanych lig. Czy w taki sposób można zarobić w Superbet? Czy może warto jednak od razu wypłynąć na szersze piłkarskie (i nie tylko wody), zagłębiając się w niezliczoną ilość statystyk rozgrywek zagranicznych?

Sprawdzony bukmacher to podstawa

Nie każdej firmie oferującej obstawianie meczów można zaufać. Absolutna podstawą do rozpoczęcia przygody z obstawianiem i zarabianiem na tym jest znalezienie legalnego oraz wypłacalnego bukmachera, jak Superbet. Nie bez powodu wszelkie reklamy tego typu podmiotów podkreślają, że mamy do czynienia z podmiotem działającym na podstawie specjalnych zezwoleń. Jeśli już wiesz, że możesz zaufać bukmacherowi i powierzyć mu swoje pieniądze, zacznij obstawiać. Pozostaje jednak otwarte pytanie – jak robić to skutecznie?

Jak obstawiać mecze piłkarskie?

Sport to emocje, za to zakłady bukmacherskie to.... konieczność trzymania ich na wodzy. Niestety, ale w obstawianiu meczów piłkarskich czy jakichkolwiek innych rozgrywek nie powinniśmy kierować się sercem, ale rozumem i statystykami – głównie statystykami. Jeśli „naszym” sportem jest właśnie piłka nożna, warto zacząć od niej – również w Superbet najwięcej dobrych zakładów i najszerszą ofertą będzie objęta ta dyscyplina sportowa. Aby obstawiać i zacząć wygrywać, trzeba trzymać się jeszcze jednej zasady – typer nie może ulegać swoim emocjom, zarówno pozytywnym, jak i negatywnym. Zimny osąd – ta taktyka sprawdza się najlepiej.

Czy warto stawiać na swoich?

Ciężko jest pogodzić się prawdziwemu kibicowi z przegraną ukochanej drużyny czy z oddalaniem się jej szansy na awans. Właśnie dlatego w zakładach swoje ukochane drużyny i silne emocje, jakie się z nimi wiążą, warto odkładać na bok i zająć się na przykład niższą ligą. Tam też może się wiele wydarzyć, nieraz się już zdarzyło w historii piłki, że pozornie słabe drużyny rozgrywały fenomenalne mecze, zmieniając bieg historii całego sezonu (a przy okazji uszczęśliwiając typerów-ryzykantów). Trzeba też pamiętać, żeby nie robić nic na siłę i jeśli kilka kuponów pod rząd nam nie wchodzi – zrobić sobie na chwilę przerwę od obstawiania, ochłonąć i jeszcze raz przejrzeć dokładnie statystyki.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice. Zezwolenie z dnia 18.10.2019, decyzja nr. PS4.6831.5.2019.

Zakaz wstępu na stronę internetową i udział w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Sport

Sport - najnowsze informacje