piątek, 30 grudnia 2022 12:06

Miała proponować zabicie swojej córki przypadkowemu mężczyźnie. Czy znana streamerka stanie przed sądem?

Autor Patryk Trzaska
Miała proponować zabicie swojej córki przypadkowemu mężczyźnie. Czy znana streamerka stanie przed sądem?

Wyzywanie, obrażanie, a nawet propozycja złożona obcemu mężczyźnie, by ten zabił jej młodą córkę. Jest wniosek do prokuratury aby postawić znaną streamerkę Elżbietę G. przed sądem. Kobieta pomimo odebrania jej dziecka wciąż jest aktywna w Interencie.

Elżbieta G. to postać znana głównie młodej widowni za sprawą swoich kontrowersyjnych streamów w Internecie. Na transmisjach kobiety często gościli inni patostreamerzy. Na live'ach pojawiała się również córka streamerki. Dziewczynka była wielokrotnie obrażanai wyzywana przez matkę. Jak informuje Biuro Obrony Praw Dziecka, na jednej z transmisji Elżbieta G. miała zaproponowac zabicie swojej córki przypadkowo spotkanemu mężczyźnie.

Wczoraj (29 grudnia) Biuro Obrony Praw Dziecka za pośrednictwem swojego Facebooka poinformowało o  przesłaniu do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez kobietę. "Informujemy, że Biuro Obrony Praw Dziecka przesłało w dniu dzisiejszym zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez patostreamerkę Elżbietę G. z Krakowa.Po zbadaniu nadesłanych zapisów audycji i patostreamów z udziałem Elżbiety G. doszliśmy do przekonania, że osoba ta znęca się nad swoją 11 letnią córką.Elżbieta G. zaniedbywała dziecko, znieważała je publicznie i obrażała. Dysponujemy nagraniami, na których matka publicznie wykrzykiwała, że nie kocha własnej córki i oferowała ją obcym mężczyznom" - napisao Biuro Obrony Praw Dziecka w poście. "W tej sytuacji Biuro Obrony Praw Dziecka przygotowało zawiadomienie o podejrzeniu popełnienienia wielu przestępstw w tym między innymi z art. 207 kk. Jednocześnie zwrócimy się do właściwego miejscowo wydziału rodzinnego Sądu Rejonowego z wnioskiem o zbadanie aktualnej sytuacji życiowej dziecka. W tej chwili dziecko zostało odebrane matce i pozostaje w bezpiecznym miejscu. Będziemy dążyli do pociągnięcia do odpowiedzialności karnej matki i jej partnera " - dodano.

Interwencja w sprawie Elżbiety G. z Krakowa. Informujemy, że Biuro Obrony Praw Dziecka przesłało w dniu dzisiejszym...

Opublikowany przez Biuro Obrony Praw Dziecka Czwartek, 29 grudnia 2022

Na chwilę obecną 12-letnia córka Elżbiety G. przebywa w ośrodku opiekuńczym. Jej matka wciąż jest aktywna w Internecie.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje