wtorek, 17 maja 2022 09:14

[Wideo] Mieli problemy z komunikacją i równowagą, ale, wracając z imprezy, świetnie się bawili

Autor Mirosław Haładyj
[Wideo] Mieli problemy z komunikacją i równowagą, ale, wracając z imprezy, świetnie się bawili

Imprezowicze w drodze powrotnej do domu kopali i uderzali zaparkowane auta przy Siennej w Krakowie. Nagranie z telefonu świadka, posłuży w sprawie przeciwko nim.

Zgłoszenie dotyczące dwóch mężczyzn, którzy mają hałasować i uszkadzać samochody stojące na Siennej, wpłynęło do dyżurnego ok. 4 rano.  Wysłany na miejsce patrol zlokalizował mężczyzn odpowiadających rysopisowi na wysokości posesji nr 12. Mieli duże problemy z utrzymaniem równowagi, a także trudności komunikacyjne, spowodowane wysokim stężeniem alkoholu we krwi.

Szybko okazało się, że to oni są sprawcami dewastacji. Potwierdziła to kobieta, która, widząc funkcjonariuszy, wyszła z pobliskiego budynku i udostępniła strażnikom film, zarejestrowany telefonem. Ujęci mężczyźni zostali przewiezieni do MCPU, a właściciele 2 uszkodzonych aut powiadomieni o całej sytuacji.

Imprezowicze w drodze powrotnej do domu kopali i uderzali zaparkowane auta przy Siennej. Nagranie z telefonu świadka, posłuży w sprawie przeciwko nim. Zgłoszenie dotyczące dwóch mężczyzn, którzy mają hałasować i uszkadzać samochody stojące na Siennej, wpłynęło do dyżurnego ok. 4 rano. Wysłany na miejsce patrol zlokalizował mężczyzn odpowiadających rysopisowi na wysokości posesji nr 12. Mieli duże problemy z utrzymaniem równowagi, a także trudności komunikacyjne, spowodowane wysokim stężeniem alkoholu we krwi. Szybko okazało się, że to oni są sprawcami dewastacji. Potwierdziła to kobieta, która widząc funkcjonariuszy, wyszła z pobliskiego budynku i udostępniła strażnikom film, zarejestrowany telefonem. Ujęci mężczyźni zostali przewiezieni do MCPU, a właściciele 2 uszkodzonych aut powiadomieni o całej sytuacji.

Opublikowany przez Straż Miejska Miasta Krakowa Poniedziałek, 16 maja 2022

Inf. i foto: Straż miejska w Krakowie

Kraków

Kraków - najnowsze informacje