poniedziałek, 6 grudnia 2021 17:06

Mikołajki w Rabce Zdroju potrwają do 24 grudnia!

Autor Edyta Sowa
Mikołajki w Rabce Zdroju potrwają do 24 grudnia!

6 grudnia br. w Rabce Zdroju rozpoczyna się sezon mikołajkowy. Dzisiejsze święto inauguruje akcję charytatywna „Mikołaj w akcji – zbieramy dla dzieci, podopiecznych PSONI Koło w Rabce – Zdroju”.

Organizatorem akcji jest Zespół Szkół przy Śląskim Centrum wraz z partnerami: Urzędem Miejskim w Rabce – Zdroju oraz Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rabce – Zdroju.

Jest to wydarzenie o charakterze charytatywno-rekreacyjnym i ma celu piękną ideę niesienia radości i wsparcia dzieciom z gminy, tych które najbardziej tego potrzebują. Tegoroczne wpłaty będą zbierane dla dzieci, podopiecznych PSONI Koła w Rabce – Zdroju. Wszystko odbędzie się w formule on-line od 6 do 24 grudnia 2021 roku.

Do akcji zaproszeni są wszyscy ci, którzy podejmą wyzwanie wykonania dowolnej aktywności ruchowej np.: bieg, marsz z kijkami, spacer, jazda na łyżwach, na rolkach, zabawa na świeżym powietrzu itp., następnie należy zrobić zdjęcie lub nagrać krótki filmik (koniecznie w czapce Mikołaja!), zamieścić je na swoim profilu na FB z hasztagiem

Podhale

Podhale - najnowsze informacje