niedziela, 3 września 2023 11:14

Miss Polonia wyszła za mąż w Krakowie! Zobacz zdjęcia

Autor Mirosław Haładyj
Miss Polonia wyszła za mąż w Krakowie! Zobacz zdjęcia

W sobotę (2 września) w Krakowie Miss Polonia i znana prezenterka telewizyjna Ewa Wachowicz wzięła ślub z wieloletnim partnerem, Sławomirem Kowalewskim.

Ewa Wachowicz pochwaliła się w sieci zdjęciami ze ślubu. Wybrankiem znanej prezenterki jest jej wieloletni partner Sławomir Sulima Kowalewski. Uroczystość zaślubin odbyła się w sobotę (2 września) w krakowskim kościele świętych Apostołów Piotra i Pawła.

-Więcej niż wymarzonym uczyniła nam ten dzień moja przyjaciółka Anna Baranowska, która wszystko perfekcyjnie zorganizowała

-napisała Wachowicz, zamieszczając w mediach społecznościowych zdjęcia z tego wyjątkowego dnia.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień🤍🤍 Ewa Wachowicz i Sławomir Sulima Kowalewski 🤍🤍🤍 #ślub #miłość #szczęście Ivo Morski Więcej...

Opublikowany przez Ewę Wachowicz Niedziela, 3 września 2023

Ewa Wachowicz

Znana prezenterka telewizyjna, producentka i dziennikarka. Jest gospodynią popularnego programu "Ewa gotuje" w Polsacie. Na swoim koncie ma wile książek kulinarnych. W 1992 r. zdobyła tytuł Miss Polonia z 1992 roku. Pierwszym mężem Ewy Wachowicz był Przemysław Osuchowski, z którym ma córkę. Małżeństwo rozpadło się w 2007 roku. Kolejnym partnerem Wachowicz był Sławomir Kowalewski, z którym prezenterka pobrała się 2 września 2023 r. w Krakowie.

Fot.: Autorstwa Serecki - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74309115
Autorstwa Serecki - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74309115

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka