środa, 12 sierpnia 2020 10:31

Mucharz. Podrzucili śmieci ale…przyłapały ich kamery!

Autor Wiktoria Mitura
Mucharz. Podrzucili śmieci ale…przyłapały ich kamery!

Do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Jaszczurowej po raz kolejny zostały podrzucone worki ze śmieciami. Gmina Mucharz znów przypomina, że nie jest to miejsce do dowolnego podrzucania odpadów.

W dniu 09.08.2020 r. ok. godz. 5:00 młody mężczyzna wrzucił nieposegregowane odpady w niebieskim worku za ogrodzenie PSZOK. Natomiast po godz. 10:00 kierowca granatowego Mitsubishi na suskich rejestracjach zostawił kilka worków z materiałami budowlanymi.

Osoby, które podrzucają śmieci w różnych miejscach nie są anonimowi! Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Jaszczurowej posiada całodobowy monitoring.

Obecnie w opisanych przypadkach prowadzone są czynności wyjaśniające. Sprawcy tych zdarzeń mogą jednak dobrowolnie skontaktować się z Wójtem Gminy Mucharz do dnia 17.08.2020 r. w celu polubownego załatwienia sprawy. W przeciwnym wypadku zgromadzone materiały zostaną przesłane na Komendę Powiatową Policji w Wadowicach.

Zebrane w domu odpadu należy posegregować i wystawić przed posesję w workach. Oczywiście w wyznaczone dni ich zbierania.

info: UG Mucharz  foto: poglądowe

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje