poniedziałek, 3 lipca 2017 17:32

Muszkieterowie wybudowali nowy plac zabaw w Miechowie

Autor Redaktor Techniczny
Muszkieterowie wybudowali nowy plac zabaw w Miechowie

Plac zabaw w Miechowie zlokalizowany jest przy ul. Służba Polsce i został oficjalnie otwarty w czwartek 29 czerwca o godz. 10:00.

Podczas uroczystości inauguracyjnej przedstawiciele sklepów Intermarché i Bricomarché, Fundacji Muszkieterów oraz władz miasta, przekazali plac zabaw najmłodszym mieszkańcom Miechowa. Na dzieci czekały liczne atrakcje gry i zabawy z animatorami, m.in. wyścigi, rzuty do celu oraz slalom pomiędzy przeszkodami. Każdy uczestnik zabawy otrzymał słodki upominek oraz nagrody: kredki, kolorowanki i baloniki.

Celem kampanii „Place zabaw – Muszkieterowie” jest tworzenie bezpiecznych, nowoczesnych i kolorowych placów zabaw, których w Polsce wciąż brakuje. Akcja prowadzona jest przy wsparciu władz lokalnych, które wyznaczają i przygotowują teren pod budowę placu zabaw. Natomiast Muszkieterowie pokrywają koszty zakupu oraz montażu zestawów zabawowych.

„Place zabaw – Muszkieterowie” to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby lokalnej społeczności, która jest niezwykle istotna nie tylko dla Fundacji, ale dla całej Grupy Muszkieterów. Z tego właśnie względu place zabaw powstają tam, gdzie ich naprawdę brakuje, a gotowy obiekt staje się własnością lokalnej społeczności – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Każdy muszkieterski plac zabaw wyposażony jest w nowoczesne, certyfikowane urządzenia, które zapewniają dzieciom wspaniałą i bezpieczną zabawę. Wśród wielu różnorodnych i kolorowych zabawek, instalowane są m.in. huśtawki, zjeżdżalnie i piaskownica. Place zabaw dostępne są dla wszystkich maluchów oraz ich rodziców.

Więcej informacji o Grupie Muszkieterów w Polsce znajduje się na stronie www.muszkieterowie.pl, www.intermarche.pl i www.bricomarche.pl.

Urząd Gminy i Miasta w Miechowie

Miechów - najnowsze informacje

Rozrywka