niedziela, 28 kwietnia 2024 04:00

Na widok policjantów zaczął zachowywać się nerwowo. O jego losie zdecyduje sąd

Autor Katarzyna Jamróz
Na widok policjantów zaczął zachowywać się nerwowo. O jego losie zdecyduje sąd

Wadowiccy policjanci zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za popełnienie tego przestępstwa ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduję karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu funkcjonariusze, w rejonie jednego z osiedli w Wadowicach, zauważyli mężczyznę, którego zachowanie wzbudziło u nich podejrzenie. 23-latek, na widok mundurowych, zaczął zachowywać się nerwowo. Gdy funkcjonariusze zdecydowali się podjechać bliżej, mężczyzna odrzucił od siebie dwa woreczki.

Fot. KPP Wadowice

– Policjanci od razu podjęli interwencje i wylegitymowali mężczyznę. Okazał się nim być 23-letni mieszkaniec Wadowic. Obok niego na ziemi funkcjonariusze znaleźli dwa woreczki z zawartością suszu. Badanie testerem potwierdziło, że jest to marihuana – informuje wadowicka policja.

23-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie śledczy przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. O losie mężczyzny zdecyduje sąd.

Fot. KPP Wadowice

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje

Rozrywka