wtorek, 25 lutego 2020 16:45

Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego i oficer dyżury Policji w Bochni już nie pracują

Autor Mirosław Haładyj
Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego i oficer dyżury Policji w Bochni już nie pracują

We wtorek 25 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni odbyła się uroczysta zbiórka funkcjonariuszy i pracowników cywilnych policji. W tym dniu zostali uroczyście pożegnani, odchodzący na emeryturę, długoletni funkcjonariusze komendy: asp. szt. Jacek Sobiecki, który pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego oraz asp. szt. Bogdan Lekki – dotychczasowy oficer dyżury KPP w Bochni.

Asp. szt. Jacek Sobiecki pełnił służbę 30 lat. Jego kariera zawodowa związana była zarówno z pionem kryminalnym, jak i prewencyjnym. Przez ostatnie 12 lat  kierował bocheńskim wydziałem ruchu drogowego będąc jego naczelnikiem.

Asp. szt. Bogdan Lekki mundurowym był ponad 25 lat. Wiele lat związany był z prewencją. Przez ostatnie kilkanaście lat pełnił służbę, jako oficer dyżurny bocheńskiej jednostki kierując działaniem patroli na terenie całego powiatu bocheńskiego.

W trakcie uroczystości z ust Pana Komendanta padło wiele ciepłych słów pod adresem przyszłych emerytów, które były wyrazem uznania dl ich ogromnego doświadczenie, kompetencji  i zaangażowania w codzienne obowiązki służbowe.

Policjanci z bocheńskiej Komendy za pośrednictwem strony swojej internetowej zamieścili życzenia dla swoich emerytowanych kolegów:

Jackowi i Bogdanowi życzymy wiele zdrowia by mogli spełniać wszystkie marzenia, a w szczególności te, które ze względu na służbę musiały czekać na realizację. W tym nowym etapie życia życzymy naszym kolegom mnóstwa radości  i wszelkiej pomyślności.

– napisali.

Fot. i inf.: KPP Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje