poniedziałek, 10 stycznia 2022 14:08

"Nasze serca płaczą. Żegnaj, Michale". Liceum w Andrychowie żegna zmarłego tragicznie przewodnika

Autor Głos 24
"Nasze serca płaczą. Żegnaj, Michale". Liceum w Andrychowie żegna zmarłego tragicznie przewodnika

W weekend w Tatrach zginęło trzech mężczyzn z andrychowszczyzny. Znajomi i przyjaciele żegnają tragiczne zmarłych mężczyzn w mediach społecznościowych.

Jedną z ofiar tragicznego wypadku, do którego doszło w weekend w Tatrach, był pochodzący z Andrychowa górski przewodnik Michał Kruczała. Na facebookowym profilu Liceum Ogólnokształcącego im. Marie Skłodowskiej-Curie w Andrychowie pojawił się wpis, w którym pracownicy i uczniowie żegnają zmarłego.

– Trudno uwierzyć, że już nie poprowadzisz żadnej z grup swoich młodszych kolegów z tego samego liceum na Babią Górę, że nie usłyszą Twoich pełnych pasji opowieści i legend babiogórskich... Nasze serca płaczą. Żegnaj Michale. Łączymy się w bólu z Twoimi bliskimi oraz rodzinami Aleksandra i Adama.

Trzech Polaków wybrało się w rejon Gerlacha w piątek. Turyści planowali zdobyć najwyższy szczyt Tatr drogą przez Batyżowiecką Próbę. Ostatni kontakt z mężczyznami był w piątek po południu, o ich zaginięciu Horską Zachranną Sluzbe poinformował znajomy turystów. Do akcji poszukiwawczej włączył się również TOPR. Ciała Polaków odnaleziono w niedzielę.

Trudno uwierzyć, że już nie poprowadzisz żadnej z grup swoich młodszych kolegów z tego samego liceum na Babią Górę, że...

Opublikowany przez LO Andrychów Niedziela, 9 stycznia 2022

Inf. i foto: Facebook/ LO Andrychów

Czytaj również:

Tragedia w Tatrach. Poszukiwani Polacy nie żyją
Wiadomości Podhale: Ratownicy odnaleźli ciała trójki Polaków, którzy w piątek wybrali się w rejon Gerlacha. O ich zaginięciu słowackich ratowników poinformował znajomy mężczyzn.
Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje