poniedziałek, 9 stycznia 2023 19:30

"Nie polecam". Aktorka z Warszawy pocałowała krakowską klamkę

Autor Mirosław Haładyj
"Nie polecam". Aktorka z Warszawy pocałowała krakowską klamkę

Aktorka Joanna Opozda, będąc w Krakowie, postanowiła odwiedzić Kocią Kawiarnię. Nie została jednak do niej wpuszczona, o czym poinformowała w mediach społecznościowych.

Podczas pobytu w Krakowie Joanna Opozda postanowiła odwiedzić polecaną jej Kocią Kawiarnię. Jak czytamy na facebookowym profilu lokalu, "to magiczne i wyjątkowe miejsce dla wszystkich miłośników Kotów!". Warunek jest jeden. Pracownicy wpuszczają osoby dorosłe i dzieci, które są już w wieku szkolnym (tu wymagane jest okazanie legitymacji).

Joanna Opozda, wybierając się do lokalu, postanowiła zabrać ze sobą swojego małego synka Vincenta. W związku z tym, że chłopiec nie skończył jeszcze roku, aktorka została wyproszona z lokalu.

– Ktoś mi polecił to miejsce. Niestety, nie wpuścili nas do środka. Nie wpuszczają z dziećmi. Więc nie polecam innym mamom

– stwierdziła.

Joanna Opozda/ Screen IG/Joanna Opozda

Joanna Opozda zdawała sobie sprawę z tego, co było przyczyną takiego zachowania pracowników.

– Vini za malutki, starsze dzieci na pewno mogą wejść, nie pytałam od jakiego wieku. Pewnie można zadzwonić dopytać

– dodała na kolejnym slajdzie aktorka.

– To zrozumiałe

– komentuje sprawę stała bywalczyni kawiarni

– Pracownikom chodzi o dobro obu stron. Młodsze dzieci często nieświadomie dręczą kociaki, a te potrafią się za takie traktowanie odpłacić. Unikanie takiej sytuacji oznacza uniknięcie ewentualnych problemów. Moje koty są przyzwyczajone do moich wnuków, ale, gdy je odwiedzamy, dbam o to, by inne dzieci nie kręciły się wokół.
Kraków

Kraków - najnowsze informacje