środa, 21 września 2022 08:42

Niekonwencjonalny balkon francuski? Tylko z Helta

Autor Artykuł sponsorowany
Niekonwencjonalny balkon francuski? Tylko z Helta

Potrzebujesz odmiany na swoim balkonie, lecz nie wiesz od czego zacząć? Znudził Ci się już stary portfenetr lub jest tak zniszczony, że nadaje się już tylko do wyrzucenia? Zanim kupisz nowy, przeczytaj, co mamy Ci do zaoferowania.

Technologiczna rewolucja

Jako producenci balustrad z wieloletnim stażem, zauważyliśmy, że montowane na rotulach szklane balkony francuskie powoli ulegają próbie czasu. Czynniki atmosferyczne już po dwóch latach użytkowania zaczynały niszczyć wkręty mocujące. To powodowało powstawanie brzydkich zacieków na elewacji. Położyliśmy temu kres! Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy od podstaw innowacyjny system montażowy, dedykowany portfenetrom szklanym. System opiera się na prowadnicach oraz ukrytych w nich wkrętach. Ale to nie wszystko! Aby zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów, portfenetr poddaliśmy specjalistycznym badaniom i obliczeniom. Wyniki pokazały, że stworzony przez nas montaż sprawia, że balkon wykazuje nośność 1kN/m! Jest to najwyższy współczynnik wytrzymałości na obciążenia! Co więcej, wykonaliśmy testy z oknami ALU i PVC – nasz portfenetr spełnia wszelkie normy!

Wybierz opcję nowoczesną – portfenetr podświetlany

Na stabilności i poczuciu bezpieczeństwa nie zakończyliśmy jednak naszej pracy. Poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy portfenetr z podświetlaną balustradą! Takie klimatyczne oświetlenie, szczególnie widoczne w nocy, wnosi do wnętrza domu nowoczesny charakter. Z zewnątrz jest to rodzaj efektownej dekoracji, która przykuwa uwagę przechodniów czy sąsiadów. Czy jest to dobre rozwiązanie dla Ciebie? O tym musisz zadecydować samodzielnie. Jednak to nie koniec możliwości aranżacyjnych, które możesz zastosować w swoim portfenetrze. Po przyjrzeniu się z bliska naszej ofercie, przekonasz się, że masz do wyboru około 40! różnych kolorów farb. Do malowania wykorzystujemy tylko najlepsze, sprawdzone farby proszkowe z palety RAL oraz anodowane. W ofercie znajdziesz także farby proszkowe imitujące drewno. Jeśli chcesz, doradzimy Ci w wyborze. Pamiętaj, że w pełni dopasowany kolorystycznie do domu balkon francuski, pozwoli Ci stworzyć spójną aranżację fasady domu.

Podstawa bezpieczeństwa – argumenty nie do odparcia

Wiesz już, co mamy Ci do zaoferowania, wiesz mniej więcej czego się spodziewać po naszym produkcie. Teraz przybliżymy Ci nieco, kim jesteśmy. Jak już wiesz, jesteśmy producentami balustrad szklanych do portfenetrów, ale to nie wszystko, co potrafimy robić. Na co dzień zajmujemy się także projektowaniem i realizacją zamówień na oryginalne schody do nowoczesnych wnętrz. Wykonujemy zarówno balustrady wewnątrz domów, jak i na zewnątrz budynków – np. na dużych tarasach. Nieważne, czy mamy do czynienia z klientem indywidualnym czy deweloperem budującym osiedla. Zawsze możesz liczyć na: staranne wykonanie, dbałość o każdy szczegół, projekt w pełni dopasowany do oczekiwań i możliwości, niezmiennie materiały najwyższej jakości, fachowe porady i miłą obsługę. Do tego wszystkiego dodamy jeszcze gwarancję bezpieczeństwa popartą badaniami i obliczeniami wykonanymi przez techników. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, zadzwoń lub odwiedź nas. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Producent balustrad szklanych oraz nowoczesnego portfenetru helta.pl

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje