czwartek, 8 grudnia 2022 16:39

Nowy Sącz, Tarnów: Będą darmowe choinki! Można skorzystać z okazji

Autor Tomasz Stępień
Nowy Sącz, Tarnów: Będą darmowe choinki! Można skorzystać z okazji

Już w najbliższy poniedziałek 12 grudnia mieszkańcy Nowego Sącza i Tarnowa będą mogli skorzystać z okazji i wybrać świąteczne drzewko – całkiem za darmo.

Tego dnia bowiem zawita do Małopolski świąteczny konwój RMF FM. Do rozdania będą setki drzewek, ale na słuchaczy stacji czekać też będą pierniczki, bombki i upominki, a chętni będą mogli wziąć udział w świątecznym karaoke.

Jak co roku RMF FM wyrusza w wielką, świąteczną trasę i rozdaje w kilkunastu miastach w całej Polsce „Choinki pod choinkę”. W trakcie imprezy nie brakuje też wielu atrakcji i konkursów. Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadają na żywo reporterzy stacji, a ich relacji słuchać można na bieżąco na antenie rozgłośni i śledzić w social mediach.

Do Nowego Sącza gwiazdkowy konwój rozgłośni dotrze 12 grudnia. Choinki rozdawane będą od godz. 9 na Rynku. Gościem specjalnym imprezy w Nowym Sączu będzie Mateusz Ziółko – piosenkarz, pianista oraz autor muzyki i tekstów piosenek, który ma na koncie już dwie solowe płyty, w tym tegoroczną – „Tak po prostu”. Fani znają go też z występów w telewizyjnych talent show, m.in. „The Voice of Poland” czy „Mam talent”. Na koncie ma też nagrodę w konkursie „SuperDebiuty” w ramach 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Do Tarnowa natomiast gwiazdkowy konwój rozgłośni dotrze 12 grudnia o godz. 14. Drzewka będą rozdawane na Rynku.

Wielki finał trasy „Choinki pod choinkę” odbędzie się w niedzielę 18 grudnia w Krakowie, gdzie mini-koncert zagrają Cleo i Viki Gabor.

Trasa „Choinki pod choinkę”
Trasa „Choinki pod choinkę”
Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje