czwartek, 14 kwietnia 2022 13:23

Nowy sklep Dealz w Trzebini już otwarty. "Każdy zasługuje na produkty wysokiej jakości w korzystnych cenach"

Autor Głos 24
Nowy sklep Dealz w Trzebini już otwarty. "Każdy zasługuje na produkty wysokiej jakości w korzystnych cenach"

W Parku Handlowym przy ul. Kościuszki w Trzebini otwarto nowy sklep marki Dealz. Na klientów czekają ciekawe promocje i znane i lubiane produkty w atrakcyjnych cenach.

Pierwszy sklep marki Dealz w Trzebini uroczyście otwarto 14 kwietnia o godz. 9 w Parku Handlowym przy ul. Kościuszki 43a.

Sklep Dealz w Trzebini z okazji otwarcia przygotował szereg promocji, a pierwszych stu klientów otrzymało vouchery na zakupy. Gości przychodzących do sklepu w dniu otwarcia witały uśmiechnięte hostessy, które częstowały wszystkich słodyczami, a profesjonalny konferansjer zachęcał do zakupów, prezentując najbardziej atrakcyjny asortyment. Nie zabrakło też tradycyjnego przecięcia wstęgi.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów, będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce powstał w lutym 2018 roku. Teraz jest ich już ponad 130, a najnowszym jest właśnie otwarty w Trzebini.

W sklepach Dealz na klientów czeka ponad 3000 produktów znanych marek. Znajdziemy tam szeroki asortyment artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi, produktów dla zwierząt oraz artykułów do ogrodu.

Sklep w Trzebini otwarty jest codziennie od poniedziałku do soboty od godziny 9 do 21, a w niedziele handlowe od godziny 10 do 18.

Marka Dealz podkreśla, że każdy zasługuje na produkty wysokiej jakości w korzystnych cenach. Nie na specjalne okazje, nie od czasu do czasu, ale na co dzień!

Chrzanów - najnowsze informacje