piątek, 20 marca 2020 13:16

Ograniczniki parkingowe - niezbędny element wyposażenia parkingu

Autor Głos 24
Ograniczniki parkingowe - niezbędny element wyposażenia parkingu

Ograniczniki parkingowe - co warto wiedzieć

Coraz bardziej dokuczliwą zmorą kierowców samochodów jest zbyt mała ilość miejsc parkingowych. Przyrost przestrzeni przeznaczonej dla pozostawiania aut jest wolniejszy od wzrostu ilości pojazdów, które poruszają się po naszych drogach. Dlatego każdy właściciel parkingu powinien dbać o to, aby posiadana przez niego przestrzeń była jak najlepiej wykorzystana. Pomogą w tym ograniczniki parkingowe.

Oszczędność miejsca

Ograniczniki parkingowe są niewielkimi urządzeniami, które swą formą przypominają krawężniki. Ich ustawienie na granicach miejsc parkingowych sprawi, że przekroczenie linii przez samochody będzie znacznie utrudnione. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której jakiś niefrasobliwy kierowca zostawi swój pojazd na dwóch albo nawet trzech miejscach, zabierając cenną przestrzeń, co pozwoli na jak najefektywniejsze wykorzystanie parkingu.

Przystosowanie parkingu do funkcjonowania w czasie złej pogody

Warto pamiętać również o tym, iż ograniczniki parkingowe mogą pełnić także inne role, aniżeli tylko pomoc w organizacji przestrzeni parkingowej. Tego rodzaju urządzenia pomagają kierowcom w zlokalizowaniu wolnych miejsc postojowych w przypadku wystąpienia niesprzyjających warunków atmosferycznych. Przykładem mogą być opady śniegu, które spowodują zasypanie oznakowania poziomego. Dzięki obecność ograniczników parkingowych, granice poszczególnych miejsc postojowych nadal będą widoczne, co pomoże kierowcom w pozostawieniu pojazdu we właściwym miejscu.

Ograniczniki parkingowe - Wysokie zarobki i skuteczny marketing

Ograniczniki parkingowe dostępne na https://max8.pl/ograniczniki sprawdzają się szczególnie dobrze na parkingach płatnych. Jak wiadomo, właściwe wykorzystanie przestrzeni płatnego placu postojowego jest gwarancją wysokich zarobków, gdyż czynnik ten pozwala na pozostawienie na jego obszarze jak największej ilości samochodów.  Tego typu urządzenia warto zainstalować także przed wszelkiego rodzaju sklepami i punktami usługowymi. Im więcej kierowców będzie mogło zostawić przed naszym zakładem swoje auta, tym więcej klientów skorzysta ze świadczonych przez nas usług. Zakup ograniczników parkingowych jest zatem uzasadniony ważnymi względami ekonomicznymi.

Zadbanie o właściwą aranżację przestrzeni postojowej jest korzystne dla zarządcy placu parkingowego również ze względów marketingowych. Właściciele aut wiedzący, że na tym parkingu można w sposób bezpieczny pozostawić samochód, będą częściej korzystać z możliwości danej przestrzeni. Dzięki temu klientela parkingu będzie ulegać stałemu powiększeniu, co dla zarządców placu będzie oznacza coraz większe zyski. Jest to kolejny argument przemawiający za zakupem ograniczników parkingowych.

Bezpieczeństwo i spokój

Zmorą każdego zarządcy parkingu są częste stłuczki. Kierowcy, chcąc wcisnąć się pomiędzy inne samochody, przeceniają swoje możliwości lub nie zdają sobie sprawy z realnych gabarytów swoich pojazdów. W ten sposób właśnie dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji, które właściciel miejsc postojowych musi często rozwiązywać za pomocą mediacji lub monitoringu. Czy nie lepiej zadbać o święty spokój? Ograniczniki parkingowe, które jasno wyznaczają granice każdego miejsca postojowego sprawią, że kierowcy nie będą mieli możliwości "wciskania się" w każdą wolną przestrzeń, co zdecydowanie zmniejszy ilość stłuczek i kolizji - potwierdzają specjaliści ze sklepu Max8.pl.

Dowiedz się więcej

Ograniczniki parkingowe powinny być ważnym punktem na liście zakupowej każdego posiadacza własnego parkingu. Za ich zakupem przemawiają względy bezpieczeństwa oraz korzyści organizacyjne, ekonomiczne i marketingowe. W celu zapoznania się z szerokim asortymentem ograniczników parkingowych i innych produktów o podobnych funkcjach zachęcamy do odwiedzenia strony max8.pl.

Styl Życia - najnowsze informacje