wtorek, 22 lutego 2022 15:18

PAGEN: Prezes Zarządu pracuje na produkcji na rzecz WOŚP [ZDJĘCIA]

Autor Katarzyna Jamróz
PAGEN: Prezes Zarządu pracuje na produkcji na rzecz WOŚP [ZDJĘCIA]

Podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zbierano środki na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W tym szczytnym celu z Orkiestrą zagrała także firma PAGEN, która organizując wewnętrzną aukcję, prowadzoną przez Mariusza Kałamagę zebrała łącznie blisko 12 000 złotych. Podczas finałowej aukcji, pracownicy firmy wylicytowali czas pracy Prezesa Zarządu na produkcji, a ten podjął wyzwanie!

Po dwóch tygodniach od licytacji punktualnie o 6 rano Dominik Chamioło – Prezes Zarządu PAGEN Sp. z o.o., wzmocnił szeregi zespołu produkcyjnego, zgrzewając okna PVC.

– Nie mogłem przejść obojętnie obok inicjatywy pracowników, ich zaangażowania i okazanej hojności. Znam smak ciężkiej pracy i doskonale pamiętam początki naszej działalności. Pierwszą zgrzewarkę Urban z 1975 roku, którą obsługiwałem wiele lat temu zastąpiły wprawdzie profesjonalne maszyny, jednak zaangażowania i siły zespołu nic nie jest w stanie zastąpić. Mam wielki szacunek do codziennego trudu podejmowanego przez zespół, za który serdecznie dziękuję. Zachęcam inne firmy do zaangażowania się w podobne inicjatywy wspierające WOŚP. W szczytnym celu razem możemy zrobić więcej

powiedział Dominik Chamioło.

Na firmową licytację wystawiono także przedmioty przyniesione przez pracowników firmy, różnego rodzaju atrakcje, a nawet osobiste zaangażowanie członków zespołu w postaci m.in. kursu języka francuskiego, rozliczenia PIT za 2021 rok, czy też kawy podawanej codziennie rano przez uśmiechniętą panią sekretarkę. Podczas aukcji licytowano także prezenty od przyjaciół firmy PAGEN m.in. RMF FM, Piotra Denisiuka, finalisty programu „Mam Talent”, Pałacu Goetzów, Sławomira Rawińskiego – zawodnika MMA, a także Wojciecha Wojdaka - reprezentanta Polski w pływaniu, olimpijczyka z Rio de Janeiro.

– Zainteresowanie akcją przerosło nasze oczekiwania, a Zespół po raz kolejny pokazał wielkie serce i zaangażowanie. Cieszę się, że to kameralne w założeniach wydarzenie stało się okazją do integracji zespołu wokół wspólnego celu. To nasz pierwszy występ z tą największą orkiestrą gorących serc - jestem przekonana, że nie ostatni

– powiedziała Katarzyna Chamioło, Prokurent PAGEN Sp. z o.o., koordynująca projekty o charakterze Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

Firma PAGEN oprócz wsparcia WOŚP, angażuje się we współpracę z UNICEF Polska w ramach programu „Przyjaciel UNICEF”, cyklicznie organizuje akcje krwiodawstwa na terenie swojego zakładu produkcyjnego, realizuje założenia projektu „Onkoodpowiedzialni”, a w ubiegłym roku zaangażowała się w pomoc pogorzelcom z Nowej Białej przekazując najbardziej potrzebującym w darowiźnie stolarkę okienną.

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje