środa, 1 lutego 2023 14:41

Pcim. Szła poboczem, gdy uderzyło w nią auto

Autor Marzena Gitler
Pcim. Szła poboczem, gdy uderzyło w nią auto

Do wypadku, w którym poważnie ranna została 52-latka doszło wczoraj rano na łuku drogi w Pcimiu (pow. myślenicki). 29-letnia kierująca była trzeźwa.  

We wtorek, 31 stycznia po godzinie 9, na drodze powiatowej K1923 w Pcimiu osobowe subaru potrąciło 52-latkę. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 29-latka z gminy Pcim kierująca subaru, jadąc od strony Kudłaczy w kierunku centrum Pcimia, na łuku drogi w lewo straciła panowanie nad kierowanym pojazdem. Kobieta zjechała na lewą stronę drogi i potrąciła idącą poboczem 52-latkę.

Ranna kobieta doznała licznych, poważnych obrażeń ciała. Poszkodowana trafiła do szpitala, jednak jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

29-latka prowadząca subaru była trzeźwa. Wszystkie okoliczności będą wyjaśniane w ramach policyjnego postępowania, prowadzonego przez policjantów z Myślenic.

To kolejny wypadek, w którym poszkodowany został pieszy. W niedzielę 29 stycznia w miejscowości Gromiec (gm. Libiąż) samochód osobowy śmiertelnie potrąciła starszego mężczyznę, który poruszał się z balkonikiem brzegiem jezdni.

fot. KPP Myślenice

Wypadek w Pcimiu - fot. KPP Myślenice

Myślenice - najnowsze informacje

Rozrywka