piątek, 20 grudnia 2019 10:10

Pierwsza Klinika Laseroterapii i Medycyny Estetycznej w Powiecie Miechowie Dr Kowalska Clinic

Autor Głos 24
Pierwsza Klinika Laseroterapii i Medycyny Estetycznej w Powiecie Miechowie Dr Kowalska Clinic

Pierwsza Klinika Laseroterapii i Medycyny Estetycznej w Miechowie Dr Kowalska Clinic za priorytet stawia sobie komfort, bezpieczeństwo oraz zadowolenie pacjentów. Dlatego też w klinice wykorzystywane są urządzenia medyczne oparte na najlepszych oraz najnowocześniejszych na świecie technologiach.

Niekwestionowanym liderem w branży laserowej jest najpotężniejszy system laserowy Fotona Spectro Sp.

Medyczny Laser Fotona Spectro Sp, jest laserem erbowo- jagowym, a dzięki swoich długości fal pozwala na dokonanie  innowacyjnych zabiegów w wielu dziedzinach medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii, laryngologi i ginekologii.

Laser Fotona wykorzystywany  jest w leczeniu takich problemów jak:

Leczenie trądziku, blizn potrądzikowych, przebarwień, blizn  po urazowych, leczeniu rumienia, zamykanie rozszerzonych naczynek na nogach i na twarzy, usuwaniu rozstępów, usuwaniu różnego rodzaju zmian skórnych (włókniaki, brodawki łojotokowe itp), leczenia  chrapania, grzybicy skóry i paznokci, leczenia łysienia i stymulacji włosów do wzrostu, laserowego liftingu powiek, peelingów, resurfacingu i remodelingu twarzy, dekoltu, szyi, endoliftingu-Fotona 4D, 6D, fotoodmładzania skóry.

Laser Palomar Vectus (ITP) to laser klasy premium, najnowsza i najnowocześniejsza technologia przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia i przebarwień w obrębie skóry. System został opracowany przez naukowców Harvard University i posiada certyfikat FDA, który potwierdza skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych przy użyciu lasera Vectus. W medycznym laserze diodowym Vectus™ wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową efektywność kliniczną , bezpieczeństwo, odczucia i komfort pacjenta. Urządzenie wyposażone jest w czytnik SkinTel™, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera indywidualne parametry zabiegu, wykluczając ryzyko termicznego poparzenia oraz gwarantuje niezwykłą skuteczność w porównaniu z innymi laserami do depilacji

Medycyna Estetyczna to najmłodsza i najszybciej rozwijająca się dziedzina medycyny, której celem jest poprawa jakości życia pacjenta. Zabiegi w W Dr Kowalska Clinic są ukierunkowane głównie na profilaktykę procesów starzeniowych a także na rekonstrukcję istniejących już defektów skóry i ciała .

Pracujemy tylko i wyłącznie na certyfikowanych medycznych preparatach najlepszych marek w świecie medycyny estetycznej.

W szerokiej gamie zabiegów znaleść można  te z przy użyciu kwasu hialuronowego poprawiające kształt twarzy, policzków , brody, modelowanie ust, redukcję zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej, mezoterapię twarzy i ciała, innowacyjne terapie zastępcze z aminokwasów okolicy oczu i twarzy, zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego ,, wampirzy lifting”, zabiegi  liftingujące przy użyciu nici PDO.

Zabiegi medycyny estetycznej są dobierane indywidualnie do potrzeb pacjenta podczas konsultacji i badania lekarskiego .

Dr Kowalska Clinic to również współpraca z profesjonalistami z branży kosmetologicznej. Wspólnie z Zakątek Piękna Ewelina Banasiewicz tworzymy miejsce niezwykłe na mapie regionu. Proponujemy naszym klientom rewolucję nie tylko z zakresu medycyny estetycznej ale również profesjonalnej kosmetologi i modelowania ciała.

Tylko u nas dostępna jest Endermologia Integral od LPG która stosuje ekskluzywną technologię Endermologie® umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Endermologia pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

Zapraszamy na zabiegi

Os. Sikorskiego 83 , 32 - 200 Miechów

Tel: 668 168 319

Miechów - najnowsze informacje