wtorek, 18 października 2022 21:51

"Podjąłem tę najgorszą w moim życiu decyzję". Jerzy Stuhr wydał oświadczenie

Autor Mirosław Haładyj
"Podjąłem tę najgorszą w moim życiu decyzję". Jerzy Stuhr wydał oświadczenie

Jerzy Stuhr wydał oświadczenie w sprawie potrącenia motocyklisty. Aktor odniósł się do doniesień medialnych o rzekomej ucieczce z miejsca wypadku.

Oświadczenie krakowskiego aktora zamieścił w mediach społecznościowych jego syn Maciej Stuhr.

– Nie ukrywam, że wydarzenia ostatniej doby były druzgoczące dla mnie i mojej rodziny

– rozpoczął swój wpis syn Jerzego i dodał:

– Pozwólcie, że tą drogą przekażę Państwu oświadczenie mojego Taty. Czy wyrażenie szczerego ubolewania odzwierciedla wszystkie moje emocje? Nie. Czy napisanie, że ogromnie mi przykro z powodu wydarzenia, do jakiego doszło w dniu 17 października 2022 roku, cokolwiek zmienia? Niewiele. Niemniej, bez tych słów nie da się zacząć niczego.

Jerzy Stuhr w opublikowanym przez swojego syna oświadczeniu w sprawie potrącenia motocyklisty odniósł się do doniesień medialnych o rzekomej ucieczce z miejsca wypadku.

– Bardzo żałuję i przepraszam, że wczoraj podjąłem tę najgorszą w moim życiu decyzję o prowadzeniu samochodu. Deklaruję pełną współpracę z organami powołanymi do wyjaśnienia wczorajszego incydentu. Jednocześnie chciałem zapewnić, że wbrew doniesieniom medialnym, nie zbiegłem z miejsca zdarzenia, lecz zatrzymałem się na życzenie jego uczestnika i razem oczekiwaliśmy na przyjazd policji.
Z poważaniem,
Jerzy Stuhr

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w poniedziałek (17 października) na Alei Mickiewicza w Krakowie. Jerzy S., po tym, jak zahaczył motocyklistę swoim samochodem, odjechał z miejsca zdarzenia. Tłumaczył policji, że nie zauważył całej sytuacji. Aktor był nietrzeźwy.

Czytaj również:

Kraków. Znany aktor pod wpływem alkoholu potrącił motocyklistę i próbował uciec? [AKTUALIZACJA]
Wiadomości Kraków: Do zdarzenia doszło w poniedziałek (17 października) w Krakowie. Jerzy S. próbował zbiec, po tym jak potrącił motocyklistę. Aktor był nietrzeźwy.
Kraków

Kraków - najnowsze informacje