środa, 7 czerwca 2023 07:07

Pomysł na wycieczkę szkolną w 2023 roku? Zapraszamy na świetną zabawę do Energylandii!

Autor Artykuł sponsorowany
Pomysł na wycieczkę szkolną w 2023 roku? Zapraszamy na świetną zabawę do Energylandii!

Wycieczka szkolna to wyjątkowy czas dla uczniów. To nie tylko możliwość oderwania się na chwilę od codzienności, ale też wspomnienia na całe życie. Spraw by były jak najlepsze! Zapraszamy na wspaniałą zabawę do Energylandii. Tu nikt nie będzie się nudził, a położenie Parku Rozrywki sprawia, że wizytę w nim można idealnie połączyć z innymi punktami zwiedzania Małopolski lub Śląska.

​Park Rozrywki między Katowicami a Krakowem

Niezależnie od tego, czy planujesz odwiedzić z uczniami zabytkowy Kraków, industrialny Śląsk, piękną Jurę czy stworzone do aktywnego spędzania czasu Beskidy i Tatry, do Energylandii zawsze będzie po drodze. Park znajduje się mniej więcej w połowie drogi między Katowicami i Krakowem, w Zatorze. Można do niego łatwo dojechać z obydwu miast oraz z ich okolic, a także z południowych rejonów Małopolski i Śląska. Jeśli planujesz wycieczkę z Katowic i Śląska możesz skorzystać ze specjalnej oferty dojazdu autobusem, który dowiezie grupę przed samo wejście do Energylandii.

​Dla kogo atrakcje Energylandii

Wycieczka do Energylandii to jeden z najlepszych pomysłów na klasowy wyjazd. Jeśli zastanawiasz się, w jakim wieku najlepiej zabrać tu uczniów, to odpowiedź jest jedna: w każdym. Park Rozrywki podzielony jest na strefy, w którym atrakcje dla siebie znajdą zarówno dzieci z początkowych klas podstawówki, jak i licealiści. Na tych pierwszych czekają m.in. Bajkolandia i Strefa Familijna, duża część atrakcji w nowo otwartej Strefie Aqualantis czy koło widokowe Wonder Wheel w Strefie Smoczy Gród. Z kolei młodzież, która głodna jest szalonej zabawy i podnoszących adrenalinę doznań, doskonale odnajdzie się w Strefie Ekstremalnej, w atrakcjach Smoczego Grodu czy na nowym roller coasterze Abyssus w strefie Aqualantis.

​Nauka przez zabawę — pokazy w Energylandii

W czasie roku szkolnego Energylandia nie tylko bawi, ale i uczy. W ramach biletu uczniowie mogą wziąć udział w pokazach edukacyjnych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii lub odbyć seans w Planetarium. Nauka wydaje się łatwiejsza w takiej formie, a dodatkowo zespół Energylandii przygotował dla nauczycieli pakiety ze scenariuszami lekcji i gotowymi zadaniami do wykorzystania.

​Zostań dłużej w Energylandii

Energylandia to Park Rozrywki, który wciąż się rozwija. Przybywa atrakcji, otwierane są kolejne strefy. Zaplanowane często na odwiedziny kilka godzin wydają się zbyt krótkie. Jeśli nie chcesz, by uczniowie głównie biegali między kolejnymi punktami do zaliczenia, ale spędzili relaksujący czas w Parku Rozrywki, zadbaj o odpowiednią ilość czasu. Pozostanie w Energylandii do zamknięcia lub nawet przedłużenie pobytu na dwa dni to doskonały pomysł, by w pełni cieszyć się zróżnicowaną, bogatą ofertą.

Dłuższy pobyt ułatwiają noclegi w Zatorze, w niewielkiej odległości od Energylandii. Wiele z nich specjalizuje się w przyjmowaniu grup szkolnych, a ich oferta dostosowana jest do wymagań takich Gości.

​Szkoły – Goście specjalni Energylandii

Szkoły i uczniowie są traktowani w Energylandii w wyjątkowy sposób. To nie tylko możliwość uczestnictwa w pokazach edukacyjnych, ale także specjalne ceny biletów dla uczniów w różnym wieku, bilety za 1 zł dla nauczycieli opiekujących się uczestnikami wycieczki oraz wliczony w cenę biletu napój i frytki dla uczniów do odebrania w punktach gastronomicznych. Przyjedź i sprawdź. Wycieczka szkolna do Energylandii to najlepsza inwestycja we wspomnienia.

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje

Rozrywka