środa, 14 kwietnia 2021 09:08

Popularny klub znika z mapy Krakowa! „To już nie wróci…”

Autor Aleksandra Tokarz
Popularny klub znika z mapy Krakowa! „To już nie wróci…”

To koniec działalności jednego z najpopularniejszych klubów tanecznych na mapie Krakowa. Lokal zamyka się po 25 latach. „Nie spotkamy się już na Rynku pod 13”.

- W zeszłym roku, z wiadomych względów, nie mieliśmy jak świętować wspólnie 25-cio lecia Klubu. Wierzyliśmy jednak, że po pandemii nadrobimy, zrobimy „imprezę jakiej nie przeżył nikt”… Jednak dzisiaj to już pewne – Louis Music Club & Pub znika z mapy Krakowa i nie spotkamy się już na Runku pod 13 – czytamy we wpisie na facebookowym profilu Louis Music Club & Pub.

Klub przez lata był miejscem spotkań, które co wieczór tętniło życiem. Jak wspominają właściciele, przy barze zawierane były nowe znajomości, a czasem nawet małżeństwa. Wiele osób żegnało w lokalu swoje panieństwo i kawalerstwo, świętowało zdane egzaminy, czy życiowe sukcesy. Szukało też zapomnienia, w przypadku niepowodzeń. - Klub to Wasza młodość. Przetańczyliście u nas całe studia albo spotkaliście tu miłość swojego życia. To już nie wróci… Tli się w nas gdzieś iskierka nadziei, że może gdzieś, kiedyś, jakoś… Dziękujemy, adios! - napisano.

Kochani nasi, W zeszłym roku, z wiadomych względów, nie mieliśmy jak świętować wspólnie 25-cio lecia...

Opublikowany przez Louis Music Club & Pub Wtorek, 13 kwietnia 2021

Pandemia zbiera swoje żniwo wśród lokali gastronomicznych, pubów i klubów. "Kawał historii" i "Właśnie skończył się pewien etap" to tylko niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się pod postem. Przedsiębiorcy prowadzący kluby i dyskoteki są jednak jedną z najmocniej dotkniętych przez pandemię grup zawodowych.

koronawirus najnowsze informacje

fot. ilustracyjne/pixabay

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka