środa, 16 listopada 2022 13:50

Producent kartonów – jak znaleźć dobrego w Internecie?

Autor Artykuł sponsorowany
Producent kartonów – jak znaleźć dobrego w Internecie?

Zakładasz sklep internetowy i poszukujesz producenta opakowań na Twoje towary? A może zastanawiasz się nad zaprojektowaniem nowych pudełek firmowych, więc chcesz znaleźć hurtownię, która się tym zajmie? Sprawdź jak wybrać sprawdzonego producenta kartonów i przekonaj się dlaczego warto zainwestować w wysokiej jakości opakowania wysyłkowe na swoje produkty.

Hurtownia kartonów

Jeśli poszukujesz hurtowni kartonów, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim firmy z długim stażem działania. Ten producent: działa na rynku już od dwudziestu lat, a taka liczba sama w sobie stanowi wiarygodną rekomendację. Kolejny krok to research w social mediach i na forach internetowych. Sprawdź czy inni klienci dobrze oceniają producenta i czy polecają jego usługi. Potem zapoznaj się szczegółowo z ofertą hurtowni. Najlepiej znaleźć taką, w której można kupić wszystkie akcesoria do pakowania, nie tylko kartony, ale też: folie, taśmy, etykiety, koperty, wypełniacze czy torby i nożyki. Dzięki temu wszystko, co potrzebne kupisz w jednym miejscu bez konieczności składania wielu zamówień w kilku sklepach. Dobry producent kartonów powinien oferować również usługi dodatkowe np. związane z personalizacją opakowań.

Producent kartonów na wymiar

Jeśli chcesz, żeby przedmioty były perfekcyjnie zabezpieczone na czas wysyłki, najlepiej zamówić kartony na wymiar. Takie opakowania będą idealnie dostosowane do specyfiki Twoich towarów, co przekłada się na ich lepsze zabezpieczenie podczas transportu. Co więcej, pakowanie rzeczy w kartony na wymiar może przełożyć się także na znaczną oszczędność pieniędzy. Jeśli wykorzystujesz zbyt duże opakowania, musisz używać większej ilości wypełniaczy, a ich zakup generuje przecież określone koszty. Warto zminimalizować użycie pianki, skropaku i papieru, zamawiając kartony na wymiar. Taką usługę oferuje ten producent opakowań: https://kraften.pl/kraften-producent-opakowan-kartonowych-10.

Tanie kartony

Istotne znaczenie ma oczywiście cena produktów.  Ważne, żeby kwoty nie były wygórowane, ale pamiętaj, że nie zawsze warto wybierać najtańsze oferty. Cena zależy także od jakości opakowania. Na te wykonane z większej liczby warstw tektury trzeba zużyć więcej surowców, a to nieco podnosi cenę. Kryterium najtańszej kwoty nie powinno więc decydować o podjęciu współpracy z hurtownią. Warto raczej porównać oferty u kilku producentów, żeby ustalić średnie, wiarygodne widełki cenowe za dobrej jakości produkty.

Producent opakowań kartonowych ozdobnych

Personalizacja rozmiaru to jedno, ale warto zadbać również o personalizację designu pudełek. Dlaczego to takie ważne? Ze względu na budowanie wizerunku Twojej firmy. Jeśli klienci dostają dziesiątki towarów w zwykłym opakowaniu, a od Ciebie otrzymają pudełko z ciekawą grafiką, z życzeniami lub interesującym cytatem, na pewno to właśnie Twoja marka zostanie zapamiętana przez odbiorców. Co więcej, opakowania z nadrukami są po prostu estetyczne. Wiele osób sądzi, że nie warto projektować pudełka z nadrukiem, ponieważ i tak kartony trafią na śmietnik. To błędne myślenie, wręcz przeciwnie, jeśli opakowanie będzie miało naprawdę ciekawy design, klient może wykorzystać je np. do przechowywania różnych rzeczy, a to oznacza, że logo Twojego sklepu będzie stale obecne w świadomości domowników. Jeżeli więc szukasz hurtowni, która dostarczy pudełka na Twoje towary, zapytaj o możliwość przygotowania kartonów ozdobnych albo wybierz modele z gotowymi wzorami.

Kartony dla e-commerce

Trzeba zastanowić się nad wyborem odpowiedniego modelu pudełek, a więc dostosowanego do potrzeb e-commerce. Jedną z najlepszych propozycji dla tej branży są pudełka fasonowe. To smukły, elegancki model, który wygląda jak opakowanie marki premium. Ma uniwersalne zastosowanie, nadaje się do pakowania kosmetyków, butów, odzieży, zabawek, sprzętów elektronicznych, książek i innych drobnych przedmiotów. Na rynku dostępne są także modele z paskami z klejem, dzięki czemu można szybko zapakować przesyłkę. Niektóre kartony zawierają także specjalne udogodnienie dla klientów, czyli zrywalny pasek. Odbiorca może szybko otworzyć paczkę, co w przypadku zwykłych opakowań czasami bywa problematyczne.

Jeśli chcesz korzystać z usług internetowej hurtowni opakowań, pamiętaj, żeby nie zdawać się na przypadkowy wybór. Znajdź sprawdzonego producenta z dużym doświadczeniem w sprzedaży, oferującego bogatą ofertę produktów i usługę personalizacji pudełek.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka